اپل ۱ با قیمت تقریبا ۲۰ میلیارد تومان به فروش می‌رسد!

محصولات قدیمی اپل با قیمت‌های بالایی به فروش می‌رسند که با توجه به قدمت و شرایطشان، گاها به قیمت‌های نجومی می‌رسد. در حال حاضر اپل-۱ در eBay با قیمت ۱.۷۵۰.۰۰۰ دلار به فروش می‌رسد که به تومان حدود ۲۰ میلیارد می‌شود. این دستگاه با طراحی چوبی سفارشی برای فروش قرار داده شده است.

به طور معمول اپل ۱ وابسته به شرایط و لوازم جانبی قیمتی بین ۲۸۰.۰۰۰ دلار و ۶۰۰.۰۰۰ دلار دارد. اپل ۱ که ما در این مطلب به آن پرداخته‌ایم، طبق توضیحات فروشنده تقریبا شرایط بی‌نقصی دارد. همچنین گفته شده قاب چوبی این دستگاه یکی از شش موردیست که توسط Byte Shop ساخته شده است.

فروشنده دومین مالک این دستگاه می‌باشد و از سال ۱۹۷۸ آن را در شرایط ایده آل نگهداری کرده است. همچنین مانیتور سونی Sony TV-115، آداپتور ارجینال و سایر قطعات جانبی آن نیز همراه دستگاه داده می‌شوند. در مورد اصالت دستگاه، کوری کوهن آن را تایید کرده است.

شاید خاص بودن این دستگاه را بتوان به لوازم جانبی‌‎های ارجینال آن نسبت داد. چند سال پیش نیز یک اپل-۱ با قیمت ۸۱۵.۰۰۰ دلار به فروش رفت. شاید فروشنده این فکر را دارد که کسانی هستند برای قطعه‌ای از تاریخ ۱.۷۵ میلیون دلار هزینه کنند.

همچنین بخوانید: اپل واچ ۳۵۰ هزار دلاری که حتی زمان را نشان نمی‌دهد!

منبع iMore
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.