مدل‌های غیر پرو آیفون ۱۴ نیز با صفحه نمایش ProMotion و ۶ گیگابایت رم همراه هستند

در یادداشت تحقیقاتی اخیر جف پو، گفته شده که تمامی نسخه‌های آیفون ۱۴ از جمله مدل‌های غیر پرو با ۶ گیگابایت رم و صفحه نمایش‌های ProMotion 120Hz با نرخ تازه سازی متغیر عرضه می‌شوند.

در این یادداشت، تحلیلگر انتظارات خود را از سری آیفون ۱۴ که در شهریور ماه سال ۱۴۰۱ معرفی می‌شود، شرح داده است. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس تنها مدل‌هایی هستند که به ۶ گیگابایت رم مجهز شده‌اند. بر اساس بررسی زنجیره تامین، پو ادعا می‌کند که تمامی مدل‌های آیفون ۱۴ به خاطر هزینه دارای ۶ گیگابایت رم هستند. با این حال این ادعا، با گفته‌های قبلی پو متناقض هستند که گفته بود سری ۱۴ دارای ۸ گیگابایت رم می‌باشند.

همچنین بخوانید:

پو ادعا کرده که کل سری آیفون ۱۴ با صفحه نمایش ProMotion با نرخ تازه سازی متغیر همراه است، ویژگی که در حال حاضر فقط در مدل‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس شاهد هستیم. نرخ تازه سازی متغیر آیفون را قادر می‌سازد تا زمان تازه سازی را بر اساس محتوای در حال نمایش تغییر دهد. این قابلیت باعث می‌شود که روان بودن را در هنگام بازی و مرور سیستم عامل حس کنید اما هنگام نمایش فریم‌های ایستا، با کاهش نرخ تازه سازی باتری حفظ می‌شود.

پو همچنین ادعای تحلیلگر مشهور مینگ-چی کو و TrendForce را تایید کرده که آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس با یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی عریض همراه است. پو گفته که مدل‌های پرو آیفون ۱۴ حداقل ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارند که دو برابر نسل قبلی می‌باشد. در ادامه این گزارش آمده که اپل به دوران مدل مینی پایان می‌دهد و سری آیفون ۱۴ با مدل‌های زیر همراه است:

  • آیفون ۱۴
  • آیفون ۱۴ مکس
  • آیفون ۱۴ پرو
  • آیفون ۱۴ پرو مکس

با این حال پو سابقه ثابت شده‌ای مانند مینگ-چی کو ندارد و نمی‌توان گزارش وی را با جدیت قبول کرد. آیا آیفون ۱۴ را با ویژگی‌های گفته شده خریداری می‌کنید؟

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.