آیپد پرو بعدی با لوگوی شیشه‌ای و پشتیبانی از مگ سیف همراه است

انتظار می‌رود مدل جدید آیپد پرو در نیمه اول سال ۲۰۲۲ معرفی شود و شایعات حاکی از آن است که اپل احتمالا قابلیت شارژ بی‌سیم مگ سیف و طراحی شیشه‌ای در پنل پشتی را برای آن در نظر گیرد. با این حال گزارشی ادعا می‌کند که طراحی با پنل پشتی تمام شیشه فعلا اجرایی نمی‌شود اما باید منتظر پشتیبانی از مگ سیف باشیم.

منبع این مسئله ادعا کرده که اپل بین دو گزینه شک داشت. از یک طرف پشت شیشه‌ای سازگاری و سرعت بهتری را با مگ سیف نسبت به آلومینیوم دارد اما از سوی دیگر آیپد را آسیب پذیرتر می‌کند.

طبق این گزارش، اپل نمونه‌های اولیه آیپد پرو با پشتی آلومینیومی را ساخته اما لوگوی اپل از جنس شیشه است. این لوگو بیشتر شبیه به چیزی است که در مک بوک پرو جدید دیده‌ایم. ایده اپل این است که انتقال انرژی بی‌سیم از طریق لوگوی شیشه‌ای سریع‌تر از پشتی آلومینیومی است. علاوه بر این، اپل آهنربای قوی‌تری برای مگ سیف آیپد در نظر گرفته تا احتمال قطع شدن تصادفی روند شارژ آیپد پرو را کاهش دهد.

همچنین بخوانید:

از سایر جزئیات جالب این گزارش می‌توان به عرضه آیپد پرو در سایز‌های بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ اشاره کرد. اپل همچنین ممکن است که یک بریدگی به صفحه نمایش اضافه کند، اگرچه ما معتقدیم که استفاده از صفحه نمایش در حالت عمودی را نامتقارن می‌نماید.

شایعات حاکی از آن است که آیپد پرو بعدی باتری بزرگتری نسبت به نسل فعلی دارد و سرعت شارژ مگ سیف آن بالاتر از آیفون است. آیپد پرو همچنین یک پردازنده جدید با فناوری ساخت ۳ نانومتری و یک ماژول دوربین قرض گرفته از آیفون ۱۳ را به همراه دارد.

این گزارش فقط در مورد نمونه‌های اولیه صحبت کرده و مشخص نمی‌کند که کدام یک از این ویژگی‌ها به محصول نهایی راه می‌یابد. آیا فکر می‌کند یک آیپد پرو با لوگوی شیشه‌ای بزرگ با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم مگ سیف را شاهد خواهیم بود؟

از طريق 9To5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.