مشکل شارژ آیپد مینی ۶ با آپدیت به iPadOS 15.5

پس از آپدیت iPadOS 15.5، بسیاری از کاربران آیپد مینی ۶ با مشکلات مختلف شارژ مواجه شدند و مسئله را در انجمن‌های مختلف مطرح کرده‌اند.

  • برخی از دارندگان آیپد مینی ۶ ادعا می‌کنند که آپدیت iPadOS 15.5 باعث شده دستگاه آن‌ها برای شارژ با مشکل موجه شود.
  • اپل گفته که این مشکل سخت افزاری نیست و ریشه در نرم افزار دارد. حتی تعویض باتری و جایگزین کردن دستگاه نیز مشکل را احتمالا حل نمی‌کند.

آیپد مینی ۶ بعد از آپدیت iPadOS 15.5 شارژ نمی‌شود؟

اگر بعد از به روزرسانی به iPadOS 15.5 آیپد مینی ۶ شما با شارژر به مشکل خورده، بدانید که تنها نیستید. با توجه به پست‌ها در پشتیبانی اپل و سایر انجمن‌ها، درصد ناشناخته‌ای از کاربران آیپد مینی ۶ با مشکل مواجه شدند. تا کنون این مشکل در سایر تبلت‌های اپل مشاهده نشده و ظاهرا فقط گریبان گیر آخرین نسل آیپد مینی شده است. با توجه به در نظر گرفتن شرایط، احتمال نرم افزاری بودن این مشکل بالا است.

اپل مشکل نرم افزاری را تایید کرد

اپل یادداشتی برای ارائه دهندگان خدمات مجاز خود ارسال کرده که مشکل شارژ را در آن تایید می‌کند. طبق یادداشت، اپل در حال حاضر به دنبال بررسی و رفع باگ است. همچنین بخوانید: نقد و بررسی آیپد مینی ۶ .

اگر تا کنون آیپد مینی ۶ خود را به iPadOS 15.5 آپدیت نکردید، فعلا دست نگه دارید. در صورتی که خبر جدیدی در این زمینه منتشر شود، حتما به اطلاع شما خواهیم رساند.

چگونه مشکل شارژ نشدن آیپد مینی ۶ را رفع کنیم؟

در حال حاضر کاربرانی که با مشکل مواجه شدند شامل گارانتی تعویض دستگاه یا باتری نمی‌شوند و اپل فراخوانی در این باره نداده است. تنها کاری که در حال حاضر می‌توان انجام داد، انتظار برای آپدیت بعدی iPadOS است. همچنین بخوانید: توقف ساین iOS 15.4.1 .

با این حال تا زمانی که اپل این آپدیت را عرضه کند، هیچ راه حلی وجود ندارد. اپل توصیه کرده در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، دستگاه را ریستارت نمایید. با این وجود برخی کاربران با ریستارت نیز مشکلشان رفع نشده یا موقتی رفع شده است.

آیا شما شارژ آیپد مینی ۶ خود به مشکل خورده‌اید؟

از طريق PhoneArena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.