اپل روی آیپد پرو ۱۴ اینچی M2 کار می‌کند

یک افشاگر در توییتر که پیش از این یکی از ویژگی‌های iPadOS 16 را به طور دقیق پیش بینی کرده بود، شایعه دیگری در مورد آیپد را به اشتراک گذاشته است. این فرد ادعا می‌کند که اپل در حال توسعه یک آیپد پرو ۱۴ اینچی جدید با تراشه M2 است. تراشه‌ای که در مدل‌های ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی نیز در آینده استفاده می‌شود.

این فرد در توییتر گفته که به استناد یک منبع ناشناس، اپل در حال توسعه یک نسخه ۱۴.۱ اینچی از آیپد پرو با حافظه ۵۱۲ گیگابایت و رم ۱۶ گیگابایت می‌باشد. این مدل از تراشه M2 بهره می‌برد که در نسل بعدی آیپد پرو در اندازه‌های ۱۱ اینچ و ۱۲.۹ اینچ حضور خواهد داشت.

مدل جدید ۱۴ اینچی آیپد پرو M2، پرچمدار سری آیپد می‌شود و نسخه ۱۲.۹ اینچی نیز با تراشه M2 و حاشیه‌های نازک‌تر صفحه نمایش به بازار عرضه می‌گردد.

این افشا کننده که ماجین بو نام دارد، گفته آیپدهای بزرگتر و قدرتمندتر در اکتبر یا نوامبر سال جاری میلادی معرفی می‌شود. در پاسخ به پرسش یکی از کاربران این فرد گفته که گران‌ترین مدل‌ها احتمالا قیمتی بیش از ۳۰۰۰ دلار دارند. ماجین پیش از معرفی iPadOS 16 به طور دقیق Stage Manager را پیش بینی کرده بود، ویژگی که در مراحل توسعه Apple Mixer نام گذاری شده بود.

iPadOS 16 در کنار تراشه M2 در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل، WWDC 2022، رونمایی شد. تراشه M2 در حال حاضر در مک بوک ایر و مک بوک پرو ۱۳ اینچی استفاده شده و انتظار می‌رود مانند تراشه M1، نسل جدید نیز در آیپد استفاده گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.