اپل سال ۲۰۲۴ آیپد تاشو را عرضه می‌کند

مینگ-چی کو، تحلیلگر شناخته شده اپل می‌گوید که سال آینده میلادی یعنی ۲۰۲۴، اپل یک آیپد تاشو با پایه فیبر کربن را روانه بازار می‌کند.

کو در توییتر اعلام کرده که آیپد تاشو، اولین محصول بزرگ بعدی سری آیپد خواهد بود. انتظار نمی‌رود که اپل در ۹ تا ۱۲ ماه آینده هیچ به روزرسانی بزرگی برای آیپدهای خود ارائه دهد. وی همچنین گفته که طراحی دستگاه کاملا جدید خواهد بود و کمپانی چینی Anjie Technology با اپل در تولید این محصول همکاری دارد.

گفته می‌شود اپل در حال آزمایش یک آیپد تاشو ۲۰ اینچی می‌باشد اما راس یانگ، تحلیلگر حوزه صفحه نمایش معتقد است این دستگاه تا سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ عرضه نخواهد شد. مینگ-چی کو دیدگاه مثبت‌تری دارد و سال ۲۰۲۴ را برای عرضه این محصول پیش بینی می‌کند و ما یک سال با یک محصول کاملا تازه فاصله داریم. همچنین بخوانید: ایرپاد لایت، گزینه اپل برای رقابت .

شایعات در مورد علاقه اپل به فناوری دستگاه‌های تاشو بسیار زیاد هستند و تحلیلگران CCS Insight معتقدند که آیپد تاشو تمرینی برای اپل قبل از ارائه آیفون تاشو خواهد بود.

همچنین گفته می‌شود اپل با همکاری الجی در حال توسعه یک شیشه پوششی فوق‌العاده نازک است که در محصولات تاشو این کمپانی استفاده می‌گردد. با این حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره این شیشه در آیفون یا آیپد استفاده می‌شود یا خیر.

راس یانگ انتظار دارد که چندین آیپد OLED در سال ۲۰۲۴ عرضه شوند اما چیزی در مورد آیپد با صفحه نمایش تاشو برای آن سال نشنیده است. تنها زمان مشخص خواهد کرد که ادعای کدام تحلیلگر درست است و اپل چه چیزی برای کاربران خود در نظر گرفته است.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.