اپل ۲ تا ۳ ماه دیگر یک رویداد مجازی برای معرفی آیفون SE 3 برگزار می‌کند

طبق گزارشات، اپل در ماه مارس یا آوریل سال جاری میلادی، یک رویداد مجازی برای معرفی آیفون SE 3 برگزار خواهد کرد. اپل معمولا در این دو ماه یک رویداد برای معرفی محصولات جدید خود برگزار می‌کند.

مارک گورمن از بلومبرگ در آخرین خبرنامه Power On گفته که آیفون SE 3 از ۵G و تراشه سریع‌تر بهره می‌برد. شایعات دیگر حاکی از آن است که آیفون SE آینده، از نظر ظاهر تغییری نمی‌کند و پیشرفت آن به قطعات داخلی و پشتیبانی از ۵G محدود شده است. البته چنین طراحی در سال ۲۰۲۲ جالب به نظر نمی‌رسد اما با اضافه شدن ۵G، آیفون SE 3 ارزان‌ترین آیفون با این فناوری خواهد بود و بسیاری از صاحبان آیفون‌های قدیمی برای خرید آن اقدام می‌کنند.

احتمالا در رویداد قابل انتظار در کنار آیفون SE 3، اپل همچنین از آیپد پرو ۲۰۲۲، مک مینی رده بالا با تراشه M1 Pro/Max و موارد دیگر رونمایی می‌کند.

همچنین بخوانید:

اپل از زمان شیوع ویروس کرونا هیچ رویداد حضوری برگزار نکرده است. همه رویدادهای این شرکت در سال ۲۰۲۰ مجازی بودند که در سطح بالایی، برخلاف تولید کنندگان اندرویدی، برگزار گردیدند. انتظار می‌رود که در ادامه نیز تا پایان کرونا (اگر پایانی داشته باشد) رویدادها به صورت مجازی برگزار شوند.

آخرین مدل آیفون SE در مارس ۲۰۲۰ معرفی شد. این محصول نیز یک به روزرسانی جزئی محسوب می‌شد چون در اصل یک آیفون ۸ را با تغییرات اندک شاهد بودیم. انتظار می‌رود که اپل در سال ۲۰۲۴، با آیفون SE 4، تغییر قابل توجهی در این سری ایجاد کند. طراحی آیفون SE 4 بسیار شبیه به آیفون ۱۱ خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.