درون آیفون ۱۲ از آهنربا برای قرار گرفتن در محل خاص یا شارژ بی‌سیم استفاده می‌شود

یک عکس در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به درون شاسی آیفون ۱۲ است. در این تصویر یک آهنربا دیده می‌شود که احتمالا برای شارژ بی‌سیم یا قرار دادن گوشی در مکان‌های خاص تعبیه می‌شود.

تصویر دیگری که در Weibo پخش شده و توسط EverythingApplePro به اشتراک گذاشته شده، قاب آیفون ۱۲ است که همان دایره در آن نیز تعبیه شده است. احتمالا اپل از این آهنربا برای تراز کردن دستگاه روی پد شارژر بی‌سیم استفاده می‌کند. هیچ کدام از تولید کنندگان اندرویدی از این تکنیک در دستگاه‌های خود استفاده نکرده‌اند و احتمالا اپل اولین کمپانی با این نوآوری خواهد بود. این کمپانی باید شارژر بی‌سیمی خاصی را نیز عرضه کند، چون شارژرهای بی‌سیم موجود امکان سازگاری با این قابلیت را ندارند.

قاب آیفون 12

پس از لغو پروژه AirPower، اپل هرگز شارژر بی‌سیم دیگری را برای دستگاه‌های خود عرضه نکرد. با این حال مینگ-چی کو، تحلیلگر معتبر اپلی معتقد است که ساکنین کوپرتینو یک پد شارژ بی‌سیم امسال رونمایی می‌کنند.

همچنین احتمالا دارد اپل برای شارژ بی‌سیم معکوس از این آهنربا استفاده کند. سال گذشته شایعاتی درباره حضور شارژ بی‌سیم معکوس در سری آیفون ۱۱ وجود داشت اما این ویژگی در لحظه آخر لغو شد.

در حال حاضر دلیل قابل استنادی برای حضور این آهنربا نداریم و فقط به حدس و گمان می‌توانیم بسنده کنیم. حتی ممکن است این تصاویر ساختگی یا یک طرح از برنامه خارج شده باشند. باید تا معرفی سری آیفون ۱۲ از سوی اپل منتظر باشیم.

انتظار می‌رود که امسال اپل چهار مدل آیفون ۱۲ را رونمایی کند. مدل‌های آیفون ۱۲ عبارتند از: آیفون ۱۲ با صفحه نمایش ۵.۴ و ۶.۱ اینچی، و آیفون ۱۲ پرو با صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۷ اینچی. اپل در حال حاضر در اقدامی نادر تایید کرده که عرضه آیفون‌های جدید با چند هفته تاخیر همراه است.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.