شماتیک درز شده؛ آیفون XR جدید یا آیفون ۱۱

شایعات می‌گویند که اپل در سری آیفون خود قصد دارد تغییرات بزرگی را ایجاد کند، البته تغییرات نزدیک به واقعیت، نه مواردی همچون آیفون قابل انعطاف! به تازگی یک طرح شماتیک جدید منتشر شده که ادعا می‌شود متعلق به آیفون XR جدید است. طبق شایعات اپل قصد عرضه یک آیفون XR جدید با دوربین دوگانه را در سال جاری دارد، آیفون XR فعلی با یک دوربین به بازار عرضه شده است.

اگر نگاهی دقیق به تصویر بیندازیم، طرحی که به هیچ وجه نمی‌توان تایید کرد که واقعی است، حداقل یک دوربین دیگر در پشت دستگاه به چشم می‌خورد. در واقع به نظر می‌رسد که ما سه سوراخ برای دوربین و دو برش برای احتمالا فلش و میکروفون مشاهده می‌کنیم.

تصویر بالا یک طرح مفهومی برای آیفون ۱۱ یا آیفون XI است که در اوایل سال جاری میلادی منتشر شد. برخی آن را طرح اپل برای آیفون بعدی می‌دانند و برخی دیگر می‌گویند دوربین سه گانه، عمودی خواهد بود. شاید این طرح شماتیک ارتباطی به نسل بعدی آیفون XR نداشته باشد و از طراحی آیفون ۱۱ الهام گرفته شده باشد.

این طرح به جزئیات پورت لایتینگ و سینی سیم کارت نیز پرداخته است با این حال نمی‌توانند تایید کننده این طرح باشند. ممکن است این تصاویر واقعی باشند اما تا لحظه رونمایی نمی‌توان صحت آن‌ها را تشخیص داد. احتمالا اپل در حال حاضر در حال نهایی سازی طرح آیفون ۲۰۱۹ است و یا به زودی به این مرحله می‌رسد.

البته از نظر من این طرح جذابی برای نسل بعدی آیفون نیست، حتی از راه دور. طرح‌هایی که با سه دوربین عمودی منتشر شده‌اند زیباتر به نظر می‌رسند. به هر حال باید منتظر ماند تا نسل بعدی آیفون از سوی اپل رونمایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.