طرح مفهومی آیفون ۱۲ ؛ یک الهام جذاب از آیفون ۴

آیفون ۱۲ در شهریور ماه سال آینده رونمایی می‌شود و اطلاعات زیادی در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن در حال حاضر منتشر شده است. اما طراحی آن چگونه است؟ به تازگی یک ویدیو از طرح مفهومی آیفون ۱۲ منتشر گردیده که از طراحی آیفون ۴ ایده گرفته شده است.

طبق گزارشات متعدد، آیفون ۱۲ برخی از عناصر طراحی آیفون ۴ را دارد. اما یک تلفن هوشمند مدرن با سبک طراحی قدیمی چگونه به نظر می‌رسد؟ خروجی طرح مفهومی منتشر شده جذاب است، با وجود حفظ المان‌های آیفون ۴، یک گوشی مدرن به تصویر کشیده شده است.

این طرح مفهومی که توسط DBS Designing منتشر شده، یک آیفون ۱۲ بدون حاشیه صفحه نمایش را نشان می‌دهد که واقعا خیره کننده است. برای حذف ناچ در این طرح مفهومی، تاچ آیدی درون صفحه نمایش تعبیه شده، چیزی که ما چند سال است در گوشی‌های اندرویدی شاهد هستیم.

پشت دستگاه یک قاب فلزی تخت است که ما را بیش از همه چیز یاد آیفون ۴ می‌اندازد. با این حال در این طرح مفهومی گوشی بسیار نازک است و ما قطعا آیفون ۱۲ را با این ضخامت نخواهیم دید.

دکمه پاور در سمت راست، کم و زیاد کردن صدا و همچنین قطع صدا در سمت چپ گوشی به چشم می‌خورند. در پایین هم کانکتور لایتینگ، اسپیکر و میکروفون قرار دارند. در پشت طرح مفهومی هم طبق شایعات اخیر یک دوربین اضافه دیده می‌شود. پیش بینی می‌شود که این دوربین یک سنسور سه بعدی زمان پرواز باشد که برای اپلیکیشن و بازی‌های واقعیت افزوده و همچنین تصاویر و فیلم‌های پرتره کاربرد دارد.

اتصال ۵G و شارژ بی‌سیم از سایر قابلیت‌هایی است که در این ویدیو نمایش داده می‌شوند که قطعا در آیفون ۱۲ پرو شاهد آن‌ها خواهیم بود. این کانسپت به یک نکته مهم نپرداخته است، سرنوشت دوربین جلو چه شد؟ اگر درون صفحه هم تعبیه شده چیزی در ویدیو نمایش داده نشد.

این طرح مفهومی می‌تواند شبیه به طراحی آیفون ۲۰۲۰ باشد و همانند برخی طرح‌های مفهومی دور از ذهن نیست. با این حال ما انتظار حذف فیس آیدی را برای سال ۲۰۲۰ نداریم و آیفون ۱۲ به این اندازه نازک نخواهد شد.

همچنین ببینید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.