یافته شده در کدهای iOS 14 ؛ آیفون ۹ پلاس با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی

در حالی که اخبار و اطلاعات متعددی درباره آیفون نسبتا ارزان با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی منتشر شده، در یک گزارش جدید آمده که اپل نسخه بزرگتر آن را با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی روانه بازار خواهد کرد. این اطلاعات از طریق کدهای iOS 14 توسط ۹To5Mac منتشر شده و یک گزارش دیگر را تایید می‌کند.

به گزارش ۹To5Mac، اپل روی دو نسخه آیفون ۹ کار می‌کند و مدل پلاس این گوشی با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و تاچ آیدی روانه بازار خواهد شد.

منطقی است که اپل بخواهد جایگزین آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را معرفی کند. آیفون ۹ و آیفون ۹ پلاس از تراشه A13 بایونیک اپل بهره می‌برد در حالی که در سری آیفون ۱۲ از تراشه ۵ نانومتری A14 استفاده می‌شود.

پیش بینی می‌شود آیفون ۹ و آیفون ۹ پلاس با تاچ آیدی، صحفه نمایش LCD با حاشیه و پشتیبانی از NFC عرضه شود. آن‌ها همچنین از یک دوربین دوگانه، شارژ سریع، شارژ بی‌سیم، ۴G، مقاومت در برابر آب و بلندگوهای استریو بهره می‌برند.

این گوشی‌های هوشمند کاربرانی که هنوز از آیفون ۶، آیفون ۷ و یا آیفون ۸ استفاده می‌کنند و نمی‌خواهند هزینه زیادی برای خرید گوشی نمایند را هدف گرفته است. طبق گزارشات قبلی آیفون ۹ با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد، بنابراین انتظار داریم که نسخه بزرگتر آن با قیمت ۴۹۹ دلار به فروش برسد.

اگرچه آینده گوشی‌های هوشمند صحفه نمایش بدون حاشیه است، اما هنوز هم افرادی هستند که طراحی قدیمی گوشی‌ها را دوست دارند، از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا! پس منطقی است که اپل نسل بعدی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را عرضه کند و دو آیفون جدید با تاچ آیدی را شاهد باشیم.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.