طرح مفهومی زیبا از آیفون XI بر اساس شایعات اخیر

هنوز مدت زمان زیادی تا معرفی نسل بعدی آیفون مانده است اما شایعات برای پرچمدار سال ۲۰۱۹ اپل بسیار زیاد هستند. آیفون XI به احتمال زیاد به همان زبان طراحی آیفون XS و آیفون XS Max پیش خواهد رفت.

با بازار گرم شایعات طراحان نیز دست به کار شده‌اند و طرح‌های خود را برای آیفون XI منتشر می‌کنند. آخرین طرح منتشر شده برای این دستگاه کمی از آخرین نسل آیپد پرو الهام گرفته است، چیزی که در طرح مفهومی دیگری نیز شاهد آن بودیم.

این طراحی ما را به یاد آیفون ۵/۵S می‌اندازد، تغییری که باعث می‌شود زبان طراحی که اپل از آیفون ۶ پیش گرفته به پایان برسد. این طراحی جدید به خصوص با رنگ قرمز بسیار خیره کننده است.

طرح مفهومی آیفون XI، این دستگاه را با تراشه A13 بایونیک، تاچ آیدی تعبیه شده در صحفه نمایش، دوربین سه گانه در پشت دستگاه و همچنین نسل دوم فیس آیدی که دو برابر سریعتر است، معرفی می‌کند. این آیفون دارای صفحه نمایش ProMotion 120Hz است که یک تجربه کاربری فوق‌العاده را به ارمغان می‌آورد.

البته این یک طرح مفهومی می‌باشد و آیفون ۱۱ را با آخرین تکنولوژی‌های مورد بحث معرفی کرده است. احتمالش خیلی کم است که ما در سال ۲۰۱۹ شاهد آیفون با صفحه نمایش اولد ۱۲۰ هرتزی باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.