پیش فروش آیفون ۱۲ با روکش طلا با قیمت بیش از نیم میلیارد تومان!

در شرایط فعلی و با قیمت دل انگیز دلار خرید آیفون برای بسیاری از کاربران ایرانی در حد رویا است. اما به هر حال در سراسر دنیا افرادی هستند که خیلی بیشتر برای داشتن یک آیفون خاص هزینه می‌کنند. Caviar یا همان خاویار یک شرکت روسی می‌باشد که به خاطر ارائه آیفون‌های سفارشی شناخته شده است. آن‌ها چندی پیش هم از نسخه الهام گرفته از سایبر تراک تسلا رونمایی کردند که به اطلاع شما رساندیم. اکنون خاویار اعلام کرده آیفون ۱۲ با پوشش طلا را برای فروش آماده می‌کند که احتمالا حوالی اواخر شهریور ماه نسخه معمولی آن از سوی اپل رونمایی می‌شود.

خاویار می‌گوید که آیفون ۱۲ با روکش طلا را در اکتبر به فروش می‌رساند و در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است. گفته می‌شود به خاطر مشکلات ناشی از حضور کرونا، اپل سری آیفون ۱۲ را در اکتبر به فروش می‌رساند و احتمالا نسخه خاویار آن چندی پس از عرضه توسط اپل رونمایی می‌شود چون Caviar زمانی را برای جایگزین کردن کاور اصلی با طلا نیاز دارد.

روی کاور طلا با طرح گل‌های سنتی روسی طراحی شده و شکل V پشت قاب به عبارت _victory and superiority_ به معنای پیروزی و برتری اشاره دارد. در طراحی این روکش نیز از الماس استفاده شده است. خاویار مدل پایه آیفون ۱۲ را ۲۳۳۸۰ دلار قیمت گذاری کرده و مدل رده بالای آن که آیفون ۱۲ پرو مکس می‌شود، ۲۴۵۴۰ دلار قیمت دارد. این آیفون‌ها با ظرفیت ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت در دسترس خواهند بود.

همچنین بخوانید:

از طريق Caviar
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.