آیفون ۱۱ پرو با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان!

اپل اغلب به خاطر قیمت گذاری آیفون در سراسر دنیا مورد انتقاد قرار می‌گیرد. اگر شما پول زیادی داشته باشید هزینه خرید آیفون ۱۱ پرو نباید سنگین باشد. اما باید بدانید آیفون ۱۱ پرو سفارشی با قیمت بسیار نجومی نیز برای فروش در دسترس است. کمپانی کاویار (به فارسی خاویار) یک آیفون ۱۱ پرو سفارشی را تولید کرده که ۷۰ هزار دلار معادل حدودا ۸۰۰ میلیون تومان قیمت دارد!

کاویار به خاطر آیفون‌های سفارشی شناخته شده است. زمانی که شما به نسخه سفارشی آیفون ۱۱ پرو نگاه می‌کنید، احساس می‌کنید تمامی طلاهای دنیا در آن به کار رفته است. در این آیفون از طلا و سنگ‌های قیمتی استفاده شده است.

قیمت ۷۰ هزار دلاری آیفون ۱۱ پرو به خاطر نیم کیلو طلا و ۱۳۷ الماس استفاده شده در آن است. در پشت قاب این آیفون یک ساعت نیز قرار داده شده است که در آن یک الماس زرد رنگ که به سنگ خورشید نیز شناخته می‌شود، به چشم می‌خورد. شما همچنین می‌توانید تم‌های دیگر همانند شهاب سنگ، مریخ و ماه نیز سفارش دهید.

آیفون 11 پرو کاویار

آیفون ۱۱ پرو با دوریبن سه گانه، تراشه A13 بایونیک و … روانه بازار شد. این دستگاه نسبت به نسل قبلی باتری بزرگتری دارد و فیس آیدی نیز سریعتر شده است. شما با هر سه دوربین آیفون ۱۱ پرو می‌توانید ویدیوهای ۴K ضبط کنید و بدنه دستگاه از آلومینیوم است. قاب پشتی دستگاه را شیشه پوشانده که اپل ادعا می‌کند از سخت‌ترین شیشه موجود برای آیفون ۱۱ استفاده کرده است.

همچنین بخوانید:

 

منبع کاویار
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.