این شما و این آیفون ۱۱ پرو یک میلیارد و سیصد میلیون تومانی!

یوتیوبر مشهور، MKBHD به سراغ آیفون ۱۱ پرو کمپانی خاویار رفته که یک مدل سفارشی شده با قیمت ۱۰۱ هزار دلار می‌باشد.

خاویار یا همان Caviar یک کمپانی روسی است که به سفارشی سازی محصولات مختلف با طلا و سایر عناصر گران‌بها می‌پردازد که اخیرا یک نسخه سفارشی از آیفون ۱۱ پرو تولید کرده که با روکش طلای ۲۴ عیار و ۱۳۷ الماس تزئین شده است!

این آیفون با یک جعبه سفارشی طلایی و سیاه به شما ارائه می‌شود و قطعا افراد انگشت شماری در دنیا به سراغ خرید آن خواهند رفت.

قسمت پشتی این آیفون ۱۱ پرو صد هزار دلاری یک ساعت مکانیکی قرار گرفته است که صدای تیک تاک آن موقع مکالمه هم به گوش می‌رسد.

استفاده از طلا و الماس وزن این آیفون ۱۱ پرو بسیار خاص را به ۴۳۶ گرم رسانده است که بیش از دو برابر وزن ۱۸۸ گرمی نسخه عادی آیفون ۱۱ پرو است.

از نظر لوازم جانبی، جدای از شارژر و کاغذهای معمول، یک سوزن سیم کارت با روکش طلا و یک ایرپاد پرو سفارشی با روکش مشکی مات در جعبه قرار دارد. همچنین یک محافظ صفحه نمایش روی دستگاه نصب شده است.

یکی از مشکلات این آیفون که شاید شما را از خرید آن منصرف کند (😁)، عدم پشتیبانی از شارژر بی‌سیم است و آن هم به خاطر حضور طلا در پشت آن است.

البته اگر بخواهید آیفون ۱۱ پرو مکس سفارشی این نسخه را خریداری کنید باید ۱۲۱،۲۸۰ دلار هزینه کنید! شما می‌توانید ویدیو مربوط به این آیفون را در بالای مطلب مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.