احتمالا آیفون ۹ در ۲۹ فروردین معرفی می‌شود

ما شایعات متعددی مبنی بر معرفی آیفون ۹ تا پایان ماه مارس داشتیم که دیروز این ماه به پایان رسید. گفته می‌شود کرونا باعث شد که معرفی آیفون ۹ به تعویق بیفتد. حالا گزارش شده که کمپانی کوپرتیونیی قصد دارد سری آیفون ۹ را در آوریل، یعنی ماهی که در آن حضور داریم، معرفی کند.

بر اساس توییت Jon Prosser که یک یوتیوبر مشهور از Front Page Tech است، طبق جلسه داخلی برگزار شده اپل، آیفون ۹ در ۲۹ فروردین ماه معرفی خواهد شد. وی همچنین گفته است که جلسه دو روز پیش برگزار شده و عرضه این مصحول در بازار از ۳ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

اپل برای کارکنان منتخب خرده فروشی‌های خود آیمک ارسال کرده است که بتوانند کارشان را از خانه انجام دهند. کمپانی برای پشتیبانی آنلاین این کارکنان را آموزش می‌دهد تا بتوانند در ایام قرنطینه بخشی از مشکلات مشتریان را رفع نمایند. با این شرایط احتمالا آیفون جدید بدون برگزاری رویداد مطبوعاتی معرفی خواهد شد یا نهایتا پخش رویداد آن به صورت آنلاین خواهد بود.

تاریخ معرفی و عرضه ممکن است باز هم به خاطر شیوع ویروس کشنده کرونا تغییر کند، این ویروس همچنین روی توسعه و تولید محصولات اپل در چین و هند تاثیر گذاشته است. این کمپانی آمریکایی مجبور شد که تمامی فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان تعطیل کند.

پیش پبینی می‌شود که آیفون ۹ در دو اندازه ۴.۷ و ۵.۵ اینچ عرضه شود. طبق گزارشات آیفون ۹ و آیفون ۹ پلاس دارای تاچ آیدی، پردازنده A13 بایونیک اپل، رم ۳ گیگابایتی، حافظه ذخیره سازی ۶۴/۱۲۸ گیگابایتی، دوربین پشتی و سلفی ۱۲ مگاپیکسلی هستند. گفته می‌شود آیفون ۹ با قیمت ۳۹۹ دلار و آیفون ۹ پلاس با قیمت ۵۴۹ دلار به بازار عرضه خواهند شد.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.