عرضه اولین نسخه آزمایشی watchOS 6.2.5 برای توسعه دهندگان

اپل به تازگی اولین نسخه آزمایشی iOS 13.4.5, iPadOS 13.4.5, macOS 10.15.5 و tvOS 13.4.5 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد اما خبری از نسخه جدیدی سیستم عامل اپل واچ نبود. با این حال اپل با کمی فاصله، اولین نسخه آزمایشی watchOS 6.2.5 را برای توسعه دهندگانش عرضه نمود.

نسخه آزمایشی watchOS 6.2.5 با اپل واچ‌های سری ۲، سری ۳، سری ۴ و سری ۵ سازگار است. ساعت‌هایی که برای دریافت نسخه‌های آزمایشی توسعه دهندگان ثبت شده باشند، این نسخه در حال حاضر برای آن‌ها قابل دانلود است.

در حال حاضر هیچ تغییری از سوی اپل برای این نسخه آزمایشی ذکر نشده است اما ما انتظار داریم که این به روزرسانی برای بهبود پایداری و رفع اشکالات باشد.

ما در صورت مشخص شدن قابلیت جدید یا تغییر رابط کاربری ساعت هوشمند یا برنامه‌های پیشفرض آن، مقاله را با جزئیات به روز خواهیم کرد. اپل با آپدیت watchOS 6.2، خریدهای درون برنامه‌ای را به اپلیکیشن‌های اپل واچ آورد، الکتروکاردیوگرام و هشدار ریتم نامنظم قالبی در کشورهای بیشتری در دسترس قرار گرفت، و همچنین مشکل متوقف شدن موزیک هنگام سوییچ از وای-فای به بلوتوث رفع شد.

اپل معمولا نسخه‌های جدید توسعه دهندگان را با هم عرضه می‌کند اما این بار watchOS جداگانه عرضه شد که احتمالا به دلیل شرایطی می‌باشد که ویروس کرونا به وجود آورده است.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.