دومین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 و سومین نسخه آزمایشی watchOS 5.3 و tvOS 12.4

اپل یک سری آزمایشی جدید برای تمامی سیستم عامل‌های خود در دسترس توسعه دهندگان قرار داده است. در کنار چهارمین نسخه آزمایشی iOS 12.4، اپل دومین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 و سومین نسخه آزمایشی watchOS 5.3 و tvOS 12.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. همانطور که انتظار می‌رود و از سری‌ها قبلی نیز مشخص است، این سری یک به روزرسانی جزئی محسوب می‌شود.

اگر یک توسعه دهنده ثبت شده هستید با مراجعه به System Preferences > Software update می‌توانید نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 را دریافت کنید. macOS Mojave 10.14.6 احتمالا آخرین به روزرسانی اپل برای سیستم عامل مک باشد و اپل از آن پس دیگر به سراغ macOS Catalina خواهد رفت.

برای آپدیت tvOS 12.4 می‌توانید از طریق پروفایل نصب شده از طریق Xcode اقدام کنید. اپل اطلاعاتی در مورد آپدیت tvOS 12.4 ارائه نداده و شاید همه تغییرات در پس زمینه باشد و ما حتی بعد از عرضه هم متوجه تغییرات نشویم.

برای آپدیت به نسخه آزمایشی watchOS 5.3 باید سیستم عامل آیفونتان iOS 12.4 باشد و پروفایل نصب نسخه آزمایشی را روی آیفون داشته باشید. به قسمت General>Software Update بروید و آپدیت را انجام دهید. اپل واچ شما باید دارای ۵۰ درصد شارژ، به شارژر متصل و همچنین در محدوده بلوتوث آیفون باشد.

اپل نسل بعدی iOS،iPadOS، macOS, watchOS و tvOS را در WWDC 2019 معرفی کرد که در حال حاضر در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته‌اند. اگر تغییری در دومین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 و سومین نسخه آزمایشی watchOS 5.3 و tvOS 12.4 برای توسعه دهندگان مشخص شد، حتما به اطلاع شما عزیزان می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.