آپدیت تکمیلی برای macOS Mojave 10.14.6 منتشر شد

اپل به تازگی یک آپدیت تکمیلی برای macOS Mojave 10.14.6 منتشر کرده است. این کمپانی در حدود دو هفته پیش macOS Mojave 10.14.6 را منتشر نمود و حالا با آپدیت تکمیلی، برخی از باگ‌ها و مشکلات پایداری را رفع کرده است.

اصلی‌ترین مشکلی که با این آپدیت تکمیلی برطرف می‌شود، باگی است که از بالا آمدن مک پس از رفتن به حالت خواب _Sleep_، جلوگیری می‌کرد. با وجود اینکه یک باگ جزئی محسوب می‌شود اما می‌تواند در استفاده از مک اختلال ایجاد کند. اپل نیز به تمامی کاربران مک آپدیت تکمیلی macOS Mojave 10.14.6 را توصیه کرده است.

به روزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.6 مشکلی که از بالا آمدن سیستم عامل زمانی که به حالت Sleep رفته بود در برخی از مک‌ها جلوگیری می‌کرد، رفع کردیده است.

برای دریافت این به روزرسانی از مک خود به مسیر System Preferences app> Software update بروید. نسخه ۱۰.۱۴.۶ به احتمال قریب به یقین آخرین نسخه macOS Mojave می‌باشد و به همین علت است که اپل آپدیت تکمیلی منتشر کرده و این مشکلات را با نسخه بعدی رفع نکرده است. اپل عمده تمرکزش در این زمینه حالا روی macOS Catalina است که به صورت آزمایشی منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.