اولین نسخه آزمایشی iOS 16.3 و iPadOS 16.3

یک روز بعد از عرضه نسخه نهایی iOS 16.2، اپل اولین نسخه آزمایشی iOS 16.3 را در کنار اولین بتای macOS 13.2 و iPadOS 16.3 برای توسعه دهندگان منتشر کرد.

در صورتی که پروفایل توسعه دهنگان را روی آیفون یا آیپد خود نصب دارید، می‌توانید این به روزرسانی را از مسیر Settings → General → Software Update دریافت کنید. تست کننده‌های عمومی نیز به زودی این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

از آنجایی که این اولین بتای iOS 16.3 است، احتمالا با باگ‌های نسبتا زیادی همراه است و به طور کلی نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود چون می‌تواند حتی عملکردهای ابتدایی دستگاه را نیز با مشکل مواجه کند. همچنین بخوانید: معرفی انیمیشن Luck 2022 .

iOS 16.3 با آیفون ۸ و مدل‌های جدیدتر سازگار است. آیفون‌های قدیمی مانند آیفون ۶s، آبفون ۶s پلاس، آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و اولین نسل آیفون SE پشتیبانی نمی‌شوند.

تا کنون تغییر خاصی در اولین نسخه آزمایشی iOS 16.3 یافت نشده و اپل نیز تغییرات را رفع اشکل و بهبود اعلام کرده است. اما به احتمال زیاد ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده که در صورت مشخص شدن مورد مهمی، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.