دومین نسخه آزمایشی iOS 16.3 و iPadOS 16.3

تقریبا یک ماه پس از انتشار اولین نسخه آزمایشی iOS 16.3، اپل دومین بتای این سیستم عامل را برای توسعه دهندگان خود منتشر کرد. علاوه بر این، نسخه‌های آزمایشی جدید macOS 13.2 و iPadOS 16.3 نیز منتشر شده است.

در صورت نصب داشتن پروفایل توسعه دهندگان، این به روزرسانی در مسیر Settings → General → Software Update در دسترس است. اگر هم پروفایل تست کننده‌های عمومی را روی گوشی خود دارید، این آپدیت به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همچنین بخوانید:آیا ایرپاد پرو ۲ ضد آب است؟

ار آنجایی که این هنوز یکی از نسخه‌های آزمایشی اولیه iOS 16.3 می‌باشد، ممکن است باگ‌های زیادی نسبت به نسخه پایدار داشته باشد. در این شرایط توصیه می‌شود که نسخه آزمایشی را روی دستگاه اصلی خود نصب نکنید و به طور کلی نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود.

iOS 16.3 با آیفون ۸ و دستگاه‌های جدیدتر سازگار است. مدل‌های قدیمی آیفون مانند آیفون ۶s، آیفون ۶s  پلاس، آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و نسل اول آیفون SE پشتیبانی نمی‌شوند.

تغییرات دومین نسخه آزمایشی iOS 16.3

اپل هیچ جزئیاتی در مورد تغییرات ایجاد شده در دومین نسخه آزمایشی iOS 16.3 ارائه نکرده است. «رفع باگ و بهبودها» تنها توضیحی است که اپل ارائه داده اما احتمالا ویژگی جدید نیز در کار باشد. اگر تغییر قابل توجهی در این نسخه آزمایشی یافت شد، حتما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. همچنین بخوانید: یازدهمین سالگرد درگذشت استیو جابز .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.