گزارش: آیفون ۱۱ از اپل پنسل پشتیبانی می‌کند

شرکت Citi Research به تازگی گزارش را در مورد ویژگی‌های آیفون ۲۰۱۹ منتشر کرده است. این گزارش ادعا می‌کند که آیفون ۱۱ از اپل پنسل پشتیبانی می‌کند.

اپل پنسل یا مداد اپل در سال ۲۰۱۵ و در کنار اولین نسل آیپد پرو رونمایی شد. اپل در حال حاضر دو مدل اپل پنسل به فروش می‌رساند. نسل دوم مداد اپل که سال گذشته معرفی شد با آیپدهای جدیدتر سازگار است. ما در سال ۲۰۱۸ هم شایعاتی مبنی بر پشتیبانی آیفون جدید از اپل پنسل داشتیم که با رونمایی آیفون‌های ۲۰۱۸، تکذیب شد. همچنین در این گزارش ذکر شده که اپل پنسل تنها با بزرگترین آیفون معرفی شده سازگار خواهد بود.

در حال حاضر اپل پنسل از تمامی مدل‌های آیپد همانند مینی، پرو و ایر پشتیبانی می‌کند. در گذشته نیز به پشتیبانی اپل پنسل در آیفون اشاره شده اما زمانی مشخص نشده بود.

طبق شایعات، اپل در شهریور ماه سال جاری سه مدل آیفون معرفی می‌کند. بر اساس شایعات و اخبار، آیفون‌های جدید از دوربین سه گانه، قاب دوربین بزرگتر، تراشه A13، نمایشگر بهتر، فیس آیدی بهبود یافته، دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی و پشتیبانی از Gigabit LTE بهره می‌برند.

قطعا اگر اپل قصد پشتیبانی از اپل پنسل در آیفون را داشته باشد، یک رویکرد جذاب و کامل را ارائه خواهد داد. ما بارها شاهد این بوده‌ایم که اپل قابلیتی را دیرتر از سایر کمپانی‌ها به دستگاه‌های خود اضافه کرده، اما ارائه آن در سطحی بوده که رضایت کاربران را به همراه داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.