چگونه WWDC 2019 را به صورت زنده مشاهده کنیم؟

کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۹ اپل یا همان WWDC 2019 روز دوشنبه آغاز می‌شود. در این کنفرانس اپل از آخرین محصولات نرم افزاری خود رونمایی می‌کند. در این کنفرانس از iOS 13 رونمایی می‌شود و به احتمال قریب به یقین در دسترس توسعه دهندگان قرار می‌گیرد و همچنین احتمالا شاهد رونمایی از watchOS 6 خواهیم بود که برای ساعت هوشمند اپل رونمایی و پس از چند مدت عرضه می‌شود.

در گذشته امکان مشاهده زنده این کنفرانس وجود نداشت و ما مجبور به پیگیری از گزارشات خبرنگاران حاضر در جلسه بودیم اما اپل اخیرا امکان مشاهده زنده این کنفراس را فراهم کرده است. شما با استفاده از دستگاه‌های اپل، ویندوز و حتی اندرویدی امکان مشاهده این کنفرانس را دارید که نحوه آن را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

در دستگاه اپل

شما با تمامی دستگاه‎های اپل از اپل تی‌وی گرفته تا آیفون می‌توانید به صورت زنده WWDC 2019 را مشاهده کنید. برای این کار کافی است که به وب سایت رسمی اپل (https://www.apple.com) بروید و در زمان کنفرانس، ۲۱:۳۰ دوشنبه همین هفته، بر روی گزینه Stream کلیک کنید. ال

مشاهده در ویندوز

پخش زنده WWDC 19

در حال حاضر مرورگر اج مایکروسافت قابلیت پخش زنده کنفرانس اپل را دارد. برای این کار در ساعت ۲۱:۳۰ دوشنبه شب به (https://www.apple.com) بروید.

روی یک گوشی یا تبلت اندرویدی

اندرویدی‌ها ظاهرا به این مهمانی دعوت نیستند اما هنوز هم راهی برای آن وجود دارد. شما باید پلیر VLC را ابتدا دانلود کنید. این برنامه دارای قابلیتی به نام Open Network Stream است. زمانی که شما لینک پخش زنده اپل را به برنامه بدهید، VLC آن را برای شما پخش می‌کند.

لینک پخش برای VLC:کلیک کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.