آیفون XR 2 بهترین عمر باتری را در میان تمامی آیفون‌ها خواهد داشت

یک گزارش جدید از تامین کنندگان باتری آیفون XR 2 منتشر شده که نشان می‌دهد اپل با بهینه سازی نرم افزار و سخت افزار قصد ارائه یک آیفون با عمر باتری فوق‌العاده را دارد.

گفته می‌شود شرکت چینی ATL مسئول تامین باتری آیفون XR 2 است، شرکتی که مسئول تولید باتری‌های گلکسی نوت غیرقابل انفجار نیز بود 😀 . سامسونگ پس از مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمد برای تامین باتری به این کمپانی روی آورد. طبق گزارش ظرفیت باتری نسل بعدی آیفون XR برابر با ۳۱۱۰ میلی آمپر است، این بزرگترین باتری تک سلولی آیفون است.

در حالی که این فقط ۵ درصد بیشتر از ظرفیت ۲۹۴۲ میلی آمپری آیفون XR فعلی است، اما آیفون XR 2 با تراشه A13 احتمالا عرضه می‌شود که با فناوری ساخت ۷نانومتری نسل دو ساخته شده و مصرف باتری کمتری دارد.

آیفون XR 2019 با سخت افزار جدید و زرولوشن بالاتر، عمر باتری بهتری هم خواهد داشت. نسل فعلی آیفون XR بیش از ۱۱ ساعت باتریش در تست روزانه دوام آورد و البته مشخص نیست که آیفون XR 2 از نظر زمانی چقدر پیشرفت خواهد داشت ولی باید بیش از ۱۲ ساعت دوام بیاورد؛ و این یعنی بهترین عمر باتری در میان تمامی آیفون‌هایی که اپل تا کنون تولید کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.