عرضه iOS 12.4.2 و watchOS 5.3.2 برای آیفون و اپل واچ‌های قدیمی

اپل اخیرا iOS 13 را منتشر کرده است و در فاصله کمی iOS 13.1 را در اختیار عموم قرار داد. با وجود اینکه نسل جدید سیستم عامل آیفون دستگاه‌های زیادی را پشتیبانی می‌کند اما برخی از دستگاه‌های قدیمی‌تر را پشتیبانی نمی‌کند.

اپل برای آیفون، آیپاد و آیپدهای قدیمی که iOS 13 برای آن‌ها منتشر نشده، iOS 12.4.2 را عرضه نمود. این به روزرسانی برای آیفون ۵s، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیپد ایر، آیپد مینی ۲، آیپد مینی ۳ و نسل ششم آیپاد تاچ منتشر شده است.

این به روزرسانی برای دستگاه‌های گفته شده به صورت رایگان در دسترس است و از تنظیمات و مسیر General –> Software می‌توانید آن را دریافت نمایید.

iOS 12.4.2 به احتمال قریب به یقین یک آپدیت جزئی است که باگ‌ها و اشکالات کلی را رفع می‌کند و منجر به بهبود عملکرد می‌شود. می‌توانید فایل فریمور iOS 12.4.2 را نیز از لینک زیر دریافت نمایید.

اپل همچنین آپدیت جزئی را برای watchOS 5 منتشر کرد. watchOS 5.3.2 دقیقا همانند آپدیت جدید iOS 12، دستگاه‌های قدیمی را پشتیبانی می‌کند. این یعنی اپل واچ‌هایی که watchOS 6 را دریافت نمی‌کنند، این به روزرسانی برایشان در دسترس است. کاربران اپل واچ سری ۱ و سری ۲ می‌توانند watchOS 5.3.2 را دریافت نمایند. برای آپدیت به این نسخه باید اپل واچ شما متصل به شارژ باشد و حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد. سپس از طریق برنامه اپل واچ در آیفون و مسیر General –> Software Update این به روزرسانی را انجام دهید. همچنین می‌توانید با مراجعه به این لینک آموزش کامل و قدم به قدم را مشاهده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.