امروز روز معرفی آیفون ۹ بود؛ قاب آیفون ۹ در Best Buy !

شایعات بسیاری برای معرفی آیفون ۹ تا پایان ماه مارس داشتیم و قرار بود در هفته اول آوریل به فروش برسد. ما در حال حاضر در ۳۱ مارس هستیم و خبری از آیفون ۹ نیست. با این حال به دلیل شیوع بیماری کرونا یا همان COVID-19 اپل احتمالا برنامه زمانی خود را تغییر داده است. جالب می‌باشد که قاب جدیدی برای آیفون ۴.۷ اینچی معرفی نشده اپل، در خرده فروشی‌ Best Buy دیده شده است.

روی جلد قاب UAG درج شده که برای آیفون ۴.۷ اینچی ۲۰۲۰ می‌باشد و نامی از آیفون ۹ یا هر چیز دیگر ذکر نشده است. ما موارد مشابهی برای آیفون‌های دیگر قبل از معرفی رسمی اپل داشته‌ایم و لوازم جانبی قبل از معرفی دستگاه اصلی، به صورت انبوه تولید و آماه ارسال می‌شوند.

قاب آیفون 9

به گفته منبع، قراره بوده که Best Buy تا ۵ آوریل این قاب‌ها را موجود نکند. این امکان وجود دارد که اپل تا ۵ آوریل یعنی ۱۷ فروردین از آیفون ۹ رونمایی کند و این یعنی امروز یا فردا شاید شاهد معرفی آیفون ۹ باشیم. همچنین این احتمال وجود دارد که تاریخ ۱۷ فروردین برای برنامه قبلی بوده و به دلیل عدم هماهنگی این قاب‌ها به نمایش درآمده‌اند.

طبق شایعات آیفون ۹/SE 2 با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی و تاچ آیدی معرفی می‌شود. همچنین از تراشه A13 بایونیک، ۳ گیگابایت رم، دوربین تکی ۱۲ مگاپیکسلی و ظرفیت پایه ۶۴ گیگابایت بهره می‌برد. گفته می‌شود قیمت مدل پایه این آیفون ۳۹۹ دلار می‌باشد.

همچنین بخوانید:

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.