راهنمای خرید : کدام رنگ آیفون SE 3 2022 مناسب است؟

در مقایسه با مدل‌های استاندارد آیفون، آیفون SE همیشه گزینه‌های رنگی کمتری برای انتخاب داشته است. این روند با معرفی آیفون SE 3 نیز ادامه یافت. در رویداد Peek Performance اپل از رنگ جدید برای سری آیفون ۱۳ رونمایی کرد اما آیفون SE 3 تنها با سه رنگ به دست مشتریان می‌رسد. اگر قصد خرید آیفون SE 3 را دارید و برای انتخاب رنگ مردد هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

کدام رنگ آیفون SE 3 مناسب من است؟

رنگ بندی آیفون SE 3

آیفون SE 2022 تنها در سه رنگ زیر به فروش می‌رسد:

  • نیمه شب (خاکستری تیره)
  • نور ستاره‌ای (نقره‌ای)
  • قرمز

خبری از رنگ‌های معمول سفید و مشکی در آیفون SE 3 نیست. اگر بخواهیم مثبت نگاه کنیم، شما تنها با سه رنگ روبرو هستید و انتخاب شما ساده‌تر از یک گوشی با رنگ‌های بیشتر است! بیاید لیست را با گزینه‌ای که احتمالا محبوب‌تر از بقیه خواهد بود، آغاز کنیم.

نیمه شب / Midnight / خاکستری تیره

خرید آیفون SE 2022

روز‌هایی که آیفون با رنگ مشکی خالص به دست کاربران می‌رسید، گذشته است. پس از عرضه آیفون ۷، دیگر ما رنگ مشکی براق را ندیدیم. Midnight نزدیک‌ترین گزینه رنگی به سیاه است که شاید نام خاکستری تیره یا دودی سیر مناسب آن باشد.

اگر تم‌های رنگی شاد را نمی‌خواهید، Midnight آیفون SE 3 گزینه مناسبی برای شما است. توجه داشته باشید که این رنگ در نمایش اثر انگشت استعداد دارد و به خوبی می‌توان آن را روی گوشی با این رنگ دید. از آنجایی که قاب جلویی دستگاه مشکی است، Midnight یکنواخت‌ترین ظاهر را در میان رنگ های آیفون SE 2022 ارائه می‌دهد.

نور ستاره‌ای / Starlight / سفید مایل به طلایی شبیه به نقره‌ای

رنگ Starlight به سفید نزدیک است اما کمی درخشش طلایی در آن دیده می‌شود. این تنها رنگی است که قاب‌های کنار در مقایسه با پشت، از نظر رنگ بسیار متفاوت هستند. از آنجایی لبه‌های پنل صفحه نمایش مشکی است، ظاهری متضاد دارند. قطعا اغلب کاربران چنین ظاهری را نمی‌پسندند و پیشنهاد می‌کنم قبل از خرید این رنگ، حتما آن را از نزدیک ببینید.

قرمز

نسل سوم آیفون SE

برنامه RED  یا همان قرمز اپل با آیفون SE 3 نیز ادامه دارد. ماجرای محصولات قرمز اپل و برخی دیگر از کمپانی‌ها از این قرار است که، بخشی از درآمد حاصل شده از این محصولات، برای مبارزه با ایدر و کرونا اهداد می‌گردد. تا زمان عرضه آیفون ۱۱ اپل رنگ قرمز روشنی را استفاده می‌کرد اما با رونمایی آیفون ۱۲، محصولات قرمز تیره‌تر شدند.

قرمز برای کسانی که به دنبال رنگ شاد هستند، مناسب می‌باشد. به ادعای اپل، از سخت‌ترین شیشه در جلو و پشت آیفون SE 2022 استفاده شده است. با توجه به اندازه کوچک این دستگاه ریسک افتادن آن نیز کمتر است. با این شرایط باز هم باید به فکر خرید یک قاب مناسب برای آیفون خود باشید، ترجیحا اگر قرمز را انتخاب کردید، از یک قاب شفاف استفاده کنید.

امیدواریم که اپل مانند سری آیفون ۱۳، رنگ‌های جدیدی را برای آیفون SE 3 نیز رونمایی کند. انتخاب شما کدام رنگ است؟

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.