نسخه نهایی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 منتشر شد

اپل سرانجام نسخه نهایی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را برای تمامی آیفون و آیپدهای سازگار منتشر کرد. آخرین آپدیت سیستم عامل‌های اپل دارای چند ویژگی و تغییر مهم است. همچنین احتمالا آخرین به روزرسانی بزرگ برای iOS 15 می‌باشد، چون اپل اکنون تمرکزش را روی iOS 16 و معرفی آن در رویداد WWDC 2022 می‌گذارد.

می‌توان کاربردی‌ترین ویژگی iOS 15.4 را باز کردن فیس آیدی با ماسک دانست. با وجود اینکه موارد ابتلا به کرونا در سراسر جهان رو به کاهش است و بسیاری از کشورها ماسک اجباری را لغو کرده‌اند، اما هنوز هم در بسیاری از نقاط از جمله ایران، کاربردی است.

شما می‌تواند با مراجعه به Settings -> General -> Software Update اقدام به نصب آپدیت iOS 15.4 و iPadOS 15.4 نمایید. این یک به روزرسانی بزرگ است و حجم نسبتا بالایی دارد. اپل در کنار iOS 15.4 و iPadOS 15.4، آپدیت watchOS 8.5 را نیز برای اپل واچ منتشر نمود.

قابلیت باز کردن  فیس آیدی با ماسک نیاز به اپل واچ ندارد و البته فقط در سری آیفون ۱۲ و جدیدتر در دسترس است. اپل پی و وارد کردن رمز عبور در اپلیکیشن‌ها و سافاری نیز از طریق فیس آیدی با ماسک انجام می‌شود.

از سایر تغییرات آپدیت جدید آیفون و آیپد می‌توان به ایموجی‌های جدید این سیستم عامل‌ها اشاره کرد. برای آشنایی با تمامی تغییرات آی‌اوس ۱۵.۴ و آیپداواس ۱۵.۴، به این لینک مراجعه نمایید.

دانلود iOS 15.4 و iPadOS 15.4

اگر می‌خواهید فایل فریمور سیستم عامل‌های جدید اپل را دانلود کنید، از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.