مسدود شدن اکانت اسنپ چت کاربرانی که دستگاهشان را جیلبریک کرده‌اند

اگر آیفون و آیپدتان را جیلبریک کرده‌اید و از طرفداران برنامه اسنپ چت هستید ممکن است قصد تجدید نظر در یکی از دو مورد گفته شده را داشته باشید. اسنپ چت اخیرا شروع به مسدود کردن اکانت‌های کاربرانی کرده است که آیفون و آیپدشان را جیلبریک کرده‌اند.

اسنپ چت به طور موقت این اکانت‌ها را مسدود می‌کند. مهم نیست که شما از برنامه رسمی Snapchat استفاده کنید یا یک برنامه شخص ثالث، جیلبریک بودن دستگاه کافیست که این اتفاق برای شما رخ دهد. البته استفاده از برنامه‌های شخص ثالث برای Snapchat نیز سرنوشتی مشابه را دچار شما خواهد کرد.

ظاهرا این مسدودیت مربوط به دستگاه است و کاربران نمی‌توانند از دستگاه اصلی iOS خود به اکانتشان وارد شوند.

اگر شما از یک آیفون و آیپد جیلبریک شده استفاده می‌کنید، می‌توانید از توییک Unsub استفاده نمایید. پس از دریافت و نصب توییک می‌توانید Substitute را برای اسنپ چت غیرفعال کنید. البته این موضوع زمانی کار ساز است که اکانتتان قبلا مسدود نشده باشد.

اگر اکانتتان به طور موقت غیر فعال شده است همچنان می‌توانید از این توییک استفاده کنید تا پس از گذشت ۲۴ ساعت و رفع مسدودی، اسنپ چت بر روی آیفون و آیپد جیلبریک شده شما کار کند. با این وجود هیچ تضمینی وجود ندارد که Snapchat این موضوع را شناسایی نکند و اکانت شما غیرفعال نگردد.

البته ممکن است Snapchat اکانت شما را به طور کلی غیرفعال کند. این کمپانی در گذشته نیز سابقه چنین کاری را دارد. پس اگر طرفدار Snapchat هستید و به جیلبریک نیز علاقه دارید، باید از یکی از آن‌ها بگذرید یا اگر دستگاه دومی دارید اسنپ چت را روی آن نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.