بسته شدن تمامی فروشگاه‌های اپل در خارج از چین بر اثر شیوع کرونا

طبق اعلام مدیر عامل اپل، تیم کوک، تمامی اپل استورهای جهان به غیر از چین تا ۲۷ مارس مصادف با ۸ فروردین ۱۳۹۹ تعطیل خواهند بود. اپل به تمامی مشتریان خود توصیه می‌کند که تا از فروشگاه آنلاین این کمپانی برای خرید استفاده نمایند.

پس از ۳ هفته تعطیلی فروشگاه‌های اپل در چین به خاطر ویروس کرونا ، به تازگی بازگشایی شده‌اند. همچنین اخیرا این کمپانی تصمیم به بستن اپل استورهای کشور ایتالیا تا اطلاع ثانوی گرفته بود. بازگشایی اپل استورها در چین به خاطر کنترل ویروس کرونا در این کشور است.

اپل همچنین کارمندانش را که کارشان اجازه دور کاری را به آن‌ها می‌دهد، به خانه می‌فرستد. افرادی هم که مجبور به حضور در محل کار خود هستند، موظف به اجرای دستورالعمل و حفظ فاصله با افراد دیگر می‌باشند. علاوه بر این، اپل تمامی مناطق تحت اختیارش را به شدت تمیز و ضد عفونی می‌کند. این کمپانی همچنین غربالگری‌های بهداشتی و برررسی دمای بدن کارمندان را در دستور کار خود دارد.

این کمپانی به پرداخت دستمزد کلیه کارکنان ساعتی خود در جهان ادامه می‌دهد و همچنین دستورالعمل‌های مرخصی خود را تغییر داده تا شرایط سلامتی کارامند و خانواده‌اش فراهم شود.

همچنین بخوانید:

از طريق Apple
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.