اپل ماسک پرو ؛ یک طرح مفهومی از ماسک خیالی اپل برای مقابله با کرونا !

شیوع ویروس کرونا جهان را فلج کرده و هر روز افراد بیشتری به این ویروس مبتلا می‌شوند. اقتصاد روند نزولی دارند و صنایع تحت تاثیر ویروس کرونا هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای مقابله با کرونا استفاده از ماسک است. اکنون یکی از طرفداران اپل یک طرح مفهومی از ماسک اپل را منتشر کرده است.

یک طراح گرافیک با نام Justin Ciappara طرح مفهومی ماسک اپل را به تصویر کشیده است. این طرح‌های مفهومی کاملا کنایه آمیز سه مدل ماسک را به تصویر می‌کشند. اپل ماسک معمولی با قیمت ۲۹۹ دلار و مدل پرو آن با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می‌شود. در همین حال iMask با قیمت ۹۹ دلار به تصویر کشیده می‌شود.

اپل به خاطره تولید محصولات به سبک خاص خود شناخته شده است، با این حال ما هرگز شاهد ماسک این کمپانی نخواهیم بود.

اپل ماسک پرو با قیمت ۳۹۹ دلار دارای یک سیستم فیلتر سه گانه جدید است. این ماسک قادر است تا ۲۴ ساعت مقابل ویروس‌ها دوام بیاورد و در عمق ۴ متری به مدت ۳۰ دقیقه در برابر آب مقاوم است. این ماسک از جنس سوپر پارچه XDR ساخته شده است.

اگر به اندازه کافی پولدار نیستید نگران نباشید، نسخه معمولی این ماسک هم با قیمت ۲۹۹ دلار در دسترس است که از سیستم دو فیلتره بهره می‌برد و تا ۱۶ ساعت در برابر ویروس مقاوم می‌باشد. این ماسک از جنس پارچه سیال HD ساخته شده است. اگر توانایی خرید این ماسک را هم ندارید، iMask با قیمت ۹۹ دلار به فروش می‌رسد که دارای فیلتر تکی با مقاومت یک ساعته است.

تمامی اطلاعات، تصاویر و موارد گفته شده فقط از طرح مفهومی بود که قطعا به واقعیت بدل نخواهد شد، فقط امیدوارم مراجع غیر اپلی برای جمع کردن لایک، فالوور و بازدید، تصاویر مربوطه را به عنوان ماسک کمپانی اپل منتشر نکنند!

ماسک اپل

منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.