انتقاد ایلان ماسک از باگ‌های اخیر iOS

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، اپل را به خاطر مشکلاتی که برای سیستم ایمیل گوشیش پیش آورده سرزنش کرد. ماسک این انتقاد را هنگام سخترانی خود در کنفرانس Satellite 2020 مطرح کرد.

ایلان ماسک پیش از این گفته بود که به دلیل کیفیت مهارت‌ها، فناوری رو به زوال است. زمانی که یک خبرنگار از وی پرسید که در این باره توضیح و ارتباطش با ماموریت مریخ اسپیس X چیست، ایلان اینطور پاسخ داد که فناوری به طور خودکار بهتر نمی‌شود. سپس به این مسئله اشاره کرد که او یک کاربر آیفون است و به روزرسانی‌های اخیر iOS، سیستم ایمیل وی را با مشکل مواجه کرده است.

آن چیزی که من به آن اشاره کردم این است که فناوری خود به خود بهتر نمی‌شود. مردم عادت دارند که هر سال تلفن‌ها بهتر شوند. من یک کاربر آیفون هستم اما فکر می‌کنم برخی از به روزرسانی‌های نرم افزاری اخیر عالی نبودند که به همان مسئله مربوط است. مانند سیستم ایمیل من که به مشکل خورده …. که بسیار اساسی است.

در حالی که ایلان بیشتر توضیح نداد، مشخص است که وی به iOS 13 اشاره دارد که باگ‌های بسیاری داشت. این شرکت مجبور شد که چندین آپدیت پشت سر هم بدهد تا مشکلات بسیارش رفع شوند. حتی با وجود اینکه شش ماه از عرضه عمومی اولین نسخه آن گذشته، هنوز هم ایراداتی دارد که اپل آن‌ها را رفع نکرده است. خوشبختانه طبق گزارشات منتشر شده، اپل استراتژی داخلی خود را برای iOS 14 تغییر داده و به رفع اشکالات و پایداری اهمیت زیادی می‌دهد؛ بنابراین با عرضه iOS 14 نباید شاهد همان داستان باشیم.

همچنین بخوانید:

از طريق Business Insider
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.