اپل به خاطر شیوع ویروس کرونا تمامی فروشگاه‌های خود را در ایتالیا تعطیل کرد

اپل با شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا ، تمامی فروشگاه‌های خود را در این کشور تعطیل کرد. این فروشگاه‌ها تا اطلاع ثانوی بسته خواهند ماند. این ویروس تاثیرات منفی بسیاری را در سراسر دنیا داشته و متاسفانه طبق آمار رسمی تا به امروز ۴۲۹ نفر فوتی و ۱۰۰۷۵ مبتلا فقط در کشورمان داشته‌ایم.

اپل در بیانیه روز گذشته خود گفته است: از آنجایی که ما از مهار و مدیریت گسترش Covid-19 حمایت می‌کنیم، سلامتی و ایمنی افرادی که ما ما به آن‌ها در جوامع مختلف خدمت می‌کنیم، اولیت است.

تا کنون بیش از ۱۲۰۰۰ مورد مبتلا شده به کرونا و ۸۰۰ کشته در ایتالیا گزارش شده است. کل این کشور با جمعیت بیش از ۶۰ میلیون نفر برای جلوگیری از گسترش بیماری قرنطینه شده‌‍اند. همچنین به کلیه فروشگاه‌ها غیر از داروخانه و مواد غذایی امروز دستور داده شده که تعطیل شوند.

طبق گزارشات، رویداد ماه مارس اپل که انتظار می‌رفت در آن نسل جدید آیفون SE و همچنین آیپد پرو جدید معرفی شود، لغو گردیده است. این کمپانی به کارکنان خود دستور داده که در صورت امکان از خانه کار نمایند.

به گزارش Business Insider، اپل به کارمندان فروشگاه‌های خود گفته که مشتریان را به امتحان محصولاتی همانند اپل واچ و ایرپاد تشویق نکنند و فقط در صورت درخواست مشتری این اجازه را به آن‌ها بدهند. طبق آمار روز گذشته، ۱۱۵۰ نفر مبتلا به کرونا و ۳۱ نفر کشته بر اثر این بیماری در ایالات متحده آمریکا گزارش گردیده است.

همچنین بخوانید:

از طريق iClarified
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.