iOS 15.0.1 و iPadOS 15.0.1 منتشر شد [دانلود و تغییرات]

اگر اخبار ما را دنبال کرده باشید، می‌دانید که بسیاری از کاربران سری آیفون ۱۳ از باز نشدن فیس آیدی زمانی که ماسک به صورت دارند، از طریق اپل واچ شکایت داشتند. ظاهرا این مشکل برای تمامی کاربران پیش نیامد، اما حالا با آپدیت iOS 15.0.1 رفع شده است.

اپل به تازگی iOS 15.0.1 و iPadOS 15.0.1 را برای عموم منتشر کرده که همانطور از شماره نسخه آن پیداست، یک به روزرسانی جزئی می‌باشد. با این حال برای کاربران سری آیفون ۱۳ این آپدیت مهم است و مشکل یاد شده را رفع می‌نماید.

اولین نسخه iOS 15 حدود دو هفته پیش در دسترس عموم قرار گرفت که مشکلات و باگ‌های نسبتا زیادی را به همراه داشت. البته شاید توقع داشته باشید هیچ کدام از مشکلات نسخه‌های آزمایشی و نهایی iOS 15 در iOS 15.0.1 وجود نداشته باشند، اما اینگونه نیست و فقط سه ایراد رفع شده است.

برای نصب این آپدیت به مسیر Settings –> General –> Software Update بروید. اگر گزینه Automatic Updates را فعال کرده باشید، فرآیند آپدیت به صورت خودکار صورت می‌گیرد.

در این نسخه همچنین مشکل پیغام خطای حافظه آیفون پر است که به اشتباه نمایش داده میشد، رفع گردید. باگ آخری که در این نسخه رفع شده، شروع تصادفی مدیتیشن‌های صوتی برای برخی از مشترکین Fitness+ در اپل واچ می‌باشد.

برای دانلود فایل فریمور یا همان فایل ipsw نسخه نهایی آی‌اواس ۱۵.۰.۱ به لینک‌های زیر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.