باگ iOS 15 : خطای iPhone Storage Almost Full

اپل رسما نسخه نهایی iOS 15 را برای عموم کاربران عرضه کرد. در حالی که این به روزرسانی نسبت به اولین نسخه iOS 14 مشکلات کمتری داشته، اما بدون عیب نیز نبوده است. البته برخی از مشکلات مانند پخش نشدن موزیک در تلگرام، باید از سمت توسعه دهنده این پیام رسان رفع میشد که در یک آپدیت به آن رسیدگی شد. یکی از مشکلاتی که کاربران بعد از نصب iOS 15 با آن مواجه هستند، دریافت خطای iPhone Storage Almost Full _حافظه آیفون تقریبا پر است_ می‌باشد، در شرایطی که حافظه آیفون آن‌ها خالی است!

البته این باگ روی فضای ذخیره سازی آیفون شما در iOS 15 تاثیر نمی‌گذارد و فقط نمایش یک پیغام اشتباه است. اگر شما نیز در برنامه تنظیمات خود مدوام پیغام خطای iPhone Storage Almost Full را دریافت می‌کنید در صورتی که آیفون شما حافظه خالی دارد، بدانید که تنها نیستید و نیازی به حذف اپلیکیشن، فیلم، عکس و … نیست. به طور مثال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این آیفون حدود ۵۰۰ گیگابایت ظرفیت خالی دارد اما خطای حافظه آیفون تقریبا پر است را دریافت می‌کند!!!

تا کنون اپل هیچ اظهار نظری در این رابط نکرده که البته جای تعجب ندارد. قطعا در به روزرسانی که در آینده نزدیک منتشر می‌شود، این مسئله برطرف می‌گردد. شاید اپل حتی قبل از عرضه iOS 15.1 این مشکل را در یک آپدیت کوچکتر رفع کند.

باگ iPhone Storage Almost Full با حذف اطلاعات یا بازگرداندن آیفون به حالت کارخانه رفع نمی‌شود و نباید اقدامی بکنید. آیا شما نیز با این باگ برخورد کرده‌اید؟

از طريق iDB
2 نظرات
 1. محسن می گوید

  با سلام
  آپدیت ۱۵.۴.۱ هم اومد باز این خطا سرجاشه متاسفانه

  1. پیمان عزیزی می گوید

   سلام
   توی نسخه iOS 15.3 هم این مشکل رو داشتید؟
   چون فقط توی نسخه اولیه iOS 15 این مسئله وجود داشت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.