تریلر رسمی سریال Invasion اپل ، با حضور گلشیفته فراهانی

در ژانویه سال ۲۰۱۹ اخباری مبنی بر موافقت اپل برای ساخت یک سریال علمی-تخیلی با بودجه هنگفت منتشر شد که تهیه کننده آن با فیلم‌ مردان ایکس، یعنی سیمون کینبرگ، مشترک بود. متاسفانه تاخیرهای در این میان به وجود آمد و تا نوامبر سال ۲۰۲۰ تولید آن به تعویق افتاد. حالا اپل تریلر این سریال با نام Invasion یا همان تهاجم را منتشر کرده که گلشیفته فراهانی نیز در آن حضور دارد.

سریال Invasion اپل در ۳۰ مهر ماه امسال منتشر می‌شود که اگر امکانش باشد، قطعا در بخش سریال‌های اپل خوره آن را قرار می‌دهیم.

داستان سریال تهاجم حمله بیگانگان به جهان را از چند دیدگاه بیان می‌کند. سم نیل، گلشیفته فراهانی، شامیر اندرسون، فیراس نسار و شیولی کوتسونا در سریال جدید اپل حضور دارند. این سریال ۱۰ قسمت دارد که سه قسمت آن در ۳۰ مهر ماه منتشر می‌شود و از آن پس، هر جمعه یک قسمت در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

همچنین بخوانید:

این سریال با همکاری سیمون کینبرگ و دیوید ویل به طور مشترک ساخته شده است. یاکوب وربرگن نیز کارگردانی تهاجم را بر عهده دارد. تریلر رسمی، دید واضحی را از این سریال به ما می‌دهد و به نظر می‌رسد داستان سرگرم کننده، هیجان انگیز و شخصیت محوری را شاهد خواهیم بود.

آیا مشتاق دیدن سریال Invasion اپل هستید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.