ایرتگ اپل برای سال ۲۰۱۹ آماده ارسال بود

اپل به تازگی ایرتگ را معرفی کرده و اولین محموله‌های ایرتگ به دست مشتریان رسیده است. طبق بررسی بسته بندی ایرتگ، مشخص شده که اپل قصد داشته این محصول را در سال ۲۰۱۹ معرفی و برای مشتریان ارسال کند.

ما سال‌ها است که در مورد ایرتگ می‌شنویم. اولین بار در سال ۲۰۱۹ و آپدیت iOS 13.2 نام این دستگاه مشخص شد و همانطور که حالا مشخص شده، اپل قصد داشت در آن سال ایرتگ را روانه بازار کند.

یکی از یوتیوبرهای مشهور به نام ZONEofTECH در توییتر تصاویر ایرتگ اپل را به اشتراک گذاشته است. با نگاهی دقیق به تصاویر منتشر شده، متوجه سال ۲۰۱۹ در کنار علائم تجاری می‌شوید.

روی جعبه ایرتگ سال ۲۰۲۰ به چشم می‌خورد اما لوازم جانبی آن ۲۰۱۹ را نشان می‌دهند. جاکلیدی چرمی که اپل آن را معرفی کرده برای سال ۲۰۱۹ آماده شده بود و این یعنی اپل عرضه ایرتگ را دو سال به عقب انداخته است. این اطلاعات در تضاد با گزارش Jon Prosser است که ادعا کرده بود اپل چون لوازم جانبی تولیدی خودش را برای ایرتگ ندارد، عرضه آن را با تاخیر مواجه کرده است.

ایرتگ یک ردیاب از سوی شرکت اپل است که به شما برای ردیابی موارد مهم مانند کلیدها، کیف پول، کیف دستی و … کمک می‌کند. این محصول با استفاده از بلوتوث، شبکه Find My، واقعیت افزوده و باند فوق پهن، ردیابی موارد مختلف را انجام می‌دهد. اگر قصد آشنایی بیشتر با ایرتگ را دارید، می‌توانید سوالات متداول در مورد ایرتگ را مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.