دومین نسخه آزمایشی iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 و watchOS 7.5

اپل اولین نسخه آزمایشی iOS 14.6 را قبل از عرضه عمومی نسخه نهایی iOS 14.5 منتشر کرده بود. حالا ساکنین کوپرتینو دومین نسخه آزمایشی iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 وwatchOS 7.5 را برای توسعه دهندگان ثبت شده منتشر کرده‌اند.

همانطور که قبلا هم گفته‌اید، نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی اصلا توصیه نمی‌شود. این نسخه‌ها برای مشخص شدن باگ‌ها و همچنین هماهنگ کردن اپلکیشن‌های مختلف توسط توسعه دهندگان آن‌ها است. چون به احتمال زیاد نصب نسخه آزمایشی در روند کاری دستگاه شما اخلال ایجاد می‌کند، پس منتظر عرضه نسخه نهایی باشد.

برای آپدیت، توسعه دهندگان ثبت شده باید مطمئن شود که پروفایل‌های مربوطه را روی دستگاه (های) خودشان نصب داشته باشند. در این صورت این آپدیت‌ها به صورت OTA قابل دریافت است. برای به روزرسانی اپل واچ باید به شارژر متصل یا ۵۰ درصد شارژ داشته و با یک آیفون جفت شده باشد.

اپل در کنار دومین نسخه آزمایشی iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 وwatchOS 7.5، نسخه آزمایشی HomePod 14.6 را نیز منتشر کرده است. تا کنون تغییر مهمی در این نسخه‌های آزمایشی مشخص نشده است. شاید بتوان مهمترین تغییر را امکان آپدیت مستقیم آیفون و آیپد از نسخه آزمایشی به Release Candidate دانست که در اولین نسخه آزمایشی مشخص شده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.