Tiny World

اگر به عناوین منتشر شده سرویس اپل تی‌وی + در وب سایت معتبر IMDB نگاهی بیاندزید، برترین عنوان آن یک مستند سریالی به نام Tiny World می‌باشد. این مستند ۹ امتیاز از ۱۰ امتیاز ممکن را کسب کرده که در ادامه می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

مستند جهان کوچک یا همان Tiny World به زندگی کوچکترین موجودات زمین و کارهای خارق‌العاده آن‌ها برای زنده ماندن می‌پردازد. تولید مستند دنیای کوچک یک سال طول کشید اما برای تهیه آن حدود ۲۰ تیم مختلف در سراسر دنیا حضور داشتند که در مجموع ۳۱۶۰ ساعت فیلمبرداری کرده‌اند! اگر قرار بود یک تیم فیلمبرداری درگیر ضبط این تصاویر بی‌نظیر باشند، این کار بیش از ۱۰ سال طول می‌کشید.

در این مستند به حیوانات مختلف کوچک پرداخته می‌شود از میمون‌هایی که در کف دست جای می‌گیرند تا جاندارانی که در باغچه خانه شما حضور دارند.

هر قسمت Tiny World حدود ۳۰ دقیقه است و به شدت تماشای آن را به شما پیشنهاد می‌کند. تصویر برداری حرفه‌ای، ویرایش بی‌نقص، روایتگری عالی و فکت‌های علمی جالبی در این سریال حضور دارند.

شما می‌توانید مستند دنیای کوچک یا همان جهان کوچک را از سرورهای اختصاصی اپل خوره به صورت رایگان دریافت نمایید. در پایین صفحه نیز می‌توانید تریلر این مستند را مشاهده نمایید.

دانلود فصل اول مستند Tiny World (720p_WEB-DL) – حجم تقریبی هر قسمت: ۲۶۴ مگابایت

(متاسفانه مجبور به حذف لینک‌های دانلود شدیم🙏)

دانلود فصل دوم مستند Tiny World (720p_WEB-DL) – حجم تقریبی هر قسمت: ۲۵۴ مگابایت

(متاسفانه مجبور به حذف لینک‌های دانلود شدیم🙏)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.