طرح مفهومی مک بوک با اپل پنسل

مک بوک اپل راه درازی را طی کرده است. با این حال، برخلاف رقبا این محصول صفحه نمایش لمسی را ارائه نمی‌دهد. هفته گذشته اپل یک حق اختراع را به دست آورد که جزئیات مک بوک با پشتیبانی از اپل پنسل را شرح داده است. در حال حاضر یک طراح به همین بهانه، کانسپتی را از مک بوک با پشتیبانی از اپل پنسل منتشر کرده است.

این طرح مفهومی توسط Sarang Sheth با همکاری YankoDesign طراحی شده است. مداد اپل جایی قرار گرفته که قبلا تاچ بار را مشاهده کرده‌ایم.

این طرح مفهومی واقع بینانه به نظر می‌رسد و شاید اگر اپل تصمیم بگیرد پشتیبانی از قلم را به مک بوک اضافه کند، با محصولی مشابه این طرح روبرو شویم. در این طرح مفهومی تاچ بار کوچکتر شده است و در سمت چپ اپل پنسل قرار می‌گیرد. این طرح مفهومی مشخص نکرده که مک بوک فقط از قلم پشتیبانی خواهد کرد یا با لمس هم می‌توان با آن کار کرد. در هر صورت این یک تغییر خوشایند است.

طرح مفهومی مک بوک با پشتیبانی از اپل پنسل

انتظار می‌رود که در سال جاری میلادی شاهد مک بوک پرو با صفحه نمایش mini-LED باشیم. با این حال هیچ کدام از گزارش‌ها چیزی در مورد صفحه نمایش لمسی یا پشتیبانی مک بوک از اپل پنسل نگفته‌اند. با توجه به حق اختراع، اگر بخواهیم خوشبینانه به موضوع نگاه کنیم،ساکنین کوپرتینو به اضافه کردن صفحه نمایش لمسی/پشتیبانی از قلم به مک بوک فکر کرده‌اند.

همچنین بخوانید:

به لطف تراشه جدید سری M، مک بوک‌ها به طور قابل توجهی قدرتمندتر شده‌اند. حالا می‌تواند بهرین زمان برای افزودن پشتیبانی از قلم به مک بوک باشد. استیو جابز در سال ۲۰۱۰ دلیل عدم علاقه اپل به لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی را توضیح داد. جابز دلیل آن را ارگونومیک وحشتناک اعلام کرد. تا به امروز کاربران اپل مشتاقانه منتظر مک بوک با صفحه نمایش لمسی بوده‌اند. نظر شما در مورد مک بوک لمسی با پشتیبانی از اپل پنسل چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.