قالب‌های آیفون ۱۴ برآمدگی بزرگ دوربین را نشان می‌دهند

در حالی که اپل اواخر شهریور ماه جدیدترین گوشی خود را معرفی می‌کند، شایعات طبق معمول مشغول به ارائه اطلاعات آیفون ۱۴ هستند. به تازگی تصویری از قالب‌های آلیاژ آلومینیومی منتشر شده که ظاهرا متعلق به سری آیفون ۱۴ اپل است. این تصویر دو مدل آیفون ۱۴ معمولی و دو مدل آیفون ۱۴ پرو را نشان می‌دهد و طبق انتظار خبری از آیفون ۱۴ مینی نیست. در این تصویر برآمدگی قابل توجه دوربین سری آیفون ۱۴ به وضوح دیده می‌شود.

این قالب‌ها احتمالا بر اساس رندرهای CAD درز شده از سری آیفون ۱۴ می‌باشند و عمدتا توسط سازندگان لوازم جانبی استفاده می‌شوند. با توجه به ابعاد، این تصویر می‌تواند معتبر باشد چون اندازه‌ها با شایعات قبلی آیفون ۱۴ مطابقت دارند.

اپل ۴ مدل برای سری آیفون ۱۴ عرضه خواهد کرد: آیفون ۱۴ ۶.۱ اینچی، آیفون ۱۴ مکس ۶.۷ اینچی، آیفون ۱۴ پرو ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۴ پرو مکس ۶.۷ اینچی. آیفون ۱۴ مینی در خط تولید قرار ندارد و طبق گزارشات مختلف، اپل تصمیم به حذف این مدل از سری آیفون گرفته است. البته این تصمیم منطقی می‌باشد چون آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۳ مینی با استقبال مناسبی مواجه نشدند.

تصویر درز شده یک برآمدگی قابل توجه را برای دوربین نشان می‌دهد. مدل‌های آیفون ۱۴ پرو با سه دوربین، برآمدگی بزرگتری نسبت به مدل‌های معمولی دارند. چندی پیش مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل ادعا کرد که با توجه به استفاده از سنسور جدید ۴۸ مگاپیکسلی، برآمدگی بیشتر دوربین قابل انتظار است. با وجود سنسور ۴۸ مگاپیکسلی، همچنان خروجی تصاویر آیفون ۱۴ پرو ۱۲ مگاپیکسلی است و اپل با استفاده از فناوری ترکیب پیکسل باعث افزایش کیفیت تصویر می‌گردد. اخیرا تصاویری از طرح شماتیک آیفون ۱۴ پرو مکس منتشر شده که برآمدگی دوربین آن را ۴.۱۷ میلی متر نشان می‌دهد که ۰.۵۷ میلی متر بزرگتر از آیفون ۱۳ پرو مکس است.

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.