تقاضای بالا برای رنگ‌های جدید آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو

تحلیلگر صاحب نام اپل، مینگ-چی کو، معتقد است که علاقه مصرف کنندگان به آیفون‌های جدید بیش از حد پیش بینی شده بوده است. وی خاطر نشان کرده که مصرف کنندگان علاقه بیشتری به رنگ‌های جدید آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس دارند.

رنگ سبز نیمه شب، بیشتر مصرف کنندگان را به خود جلب می‌کند و بسیاری از مشتریان رنگ‌های سبز و بنفش را که جدید هستند، به سایر رنگ‌های آیفون ۱۱، ترجیح می‌دهند. در ایالات متحده آمریکا تقاضا برای آیفون ۱۱ پرو بیشتر از آیفون ۱۱ می‌باشد اما در چین این شرایط برعکس است. قیمت ارزان‌تر و حضور دوربین الترا واید از دلایل علاقه کاربران به آیفون ۱۱ می‌باشد.

این تحلیلگر در ادامه گزارش خود گفته که به دلیل مشکلات تولید، عرضه آیفون ۱۱ پرو با رنگ سبز نیمه شب فعلا محدود است.

تقاضای اولیه شدید برای آیفون‌های جدید باعث شد که کو تخمین فروش آیفون را در سال ۲۰۱۹ به ۷۰-۷۵ میلیون دستگاه تغییر دهد، رقمی که در گذشته ۶۵-۷۰ میلیون تخمین زده بود. این تقاضای شدید عوامل دیگری همانند برنامه‌های مختلف تعویض آیفون‌های قدیمی و بهره صفر درصدی خرده فروشی‌ها، اپراتورها و اپل دارد.

پیش فروش آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو آغاز شده و زمان تحویل آیفون ۱۱ پرو با رنگ سبز نیمه شب بعد از حدود ۳۰ دقیقه از آغاز پیش فروش، به چندین هفته افزایش یافت.

آیفون ۱۱ و سری آیفون ۱۱ پرو از تراشه A13 بایونیک بهره می‌برند. این دستگاه‌ها دارای امکان ضبط ویدیو ۴k بهبود یافته، حالت شب دوربین، دوربین جلوی ۱۲ مگاپیکسلی بهبود یافته، عمر باتری بیشتر و … هستند. سری آیفون ۱۱ پرو از صفحه نمایش بهبود یافته سوپر رتینا XDR، شارژر USB-C هجده واتی و … بهره می‌برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.