مراحل ساخت ایرپاد با روکش طلای ۱۸ عیار

بسیاری از افراد برای قاب ایرپاد خود کاور تهیه می‎‌کنند، کاورهای که در طرح‌ها و رنگ‌های بسیاری در فروشگاه‌های مختلف در دسترس است. اما اگر بخواهید محصولی خاص‌‌ و لوکس را داشته باشید باید صدها دلار برای آن هزینه کنید و چیزی شبیه به محصولات ارائه شده کمپانی Caviar را تهیه کنید.

به عنوان یک بلاگر ایرانی قطعا هیچ وقت به اندازه خرید یک جفت ایرپاد با روکش طلا پول نخواهم داشت اما این دلیل نمی‌شود که از هنر Pablo Cimadevila، جواهر ساز مطرح، لذت نبرم. وی با ابزار خودش یک ایرپاد معمولی را تبدیل به یک ایرپاد با روکش طلا می‌کند و از مراحلی که انجام می‌دهد نیز فیلم تهیه کرده است.

وی نام اثر خود را AirGolds گذاشته و گفته که برای فروش نیست. پابلو گفته که ایده کارش را از آگهی متفاوت فکر کنید اپل گرفته است، شعار تبلیغاتی اپل از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲. این شعار اپل برای پاسخ به شعار “فکر کنید” کمپانی IBM بود.

من همیشه شیفته کارهای دستی دقیق بوده‌ام. از نظر من تماشای این فیلم همانند مشاهده خلق یک ساعت مچی دست ساز است. پابلو ابتدا مجبور می‌شود که با تیغ پوشش ایرپاد را از قطعات آن جدا کند و پس از فرآیند ریخته گری قطعات را جای خود بگذارد و مجددا کاور را جوش بدهد.

شما می‌توانید ویدیو تهیه شده از مراحل ساخت ایرپاد با روکش طلای ۱۸ عیار را در بالای همین مطلب مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.