اپل در سال ۲۰۲۰ چهار مدل آیفون ۱۲ را معرفی می‌کند

تحلیلگران JP Morgan معتقدند که اپل چهار مدل آیفون ۱۲ را در سال ۲۰۲۰ با ۵G عرضه خواهد کرد. این تحلیلگران بر این باورند که اپل دو آیفون با صفحه نمایش ۵.۴ و ۶.۷ را به بازار عرضه می‌کند، در حالی که دو مدل دیگر دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی هستند. این چهار آیفون جدید جدای از آیفون SE 2 می‌باشند که طبق گفته‌ها، اپل در سه ماهه اول سال آینده میلادی عرضه خواهد کرد.

به عقیده این تحلیلگران اپل تلفن‌های هوشمند خود را در دو سری معرفی می‌کند که یکی از آن سری‌ها دارای دو سایز ۶.۱ و ۶.۷ اینچی و دیگری دارای صفحه نمایش ۵.۴ و ۶.۱ اینچی می‌باشد. سری اول که سطح بالاتر محسوب می‌شوند، دارای سنسور دوربین سه بعدی است و سری دوم دارای برچسب قیمت پایین‌تری می‌باشد و خبری از سنسور سه بعدی نیست. همچنین آن‌ها دارای دوربین دوگانه می‌باشند.

این تحلیلگران ادعا می‌کنند که سری پرو با قیمت بالاتر از اتصال ۵G دو باند mmWave و sub-6GHz پشتیبانی می‌کند در حالی که سری ارزان قیمت فقط از sub-6GHz پشتیبانی می‌نماید که کندتر است. با این حال mmWave در نفوذ به دیوار و اشیا خوب نیست و فقط در ایالات متحده آمریکا رایج است. سایر نقاط جهان اپراتورها برای ۵G از کانال sub-6GHz استفاده می‌کنند.

ادعای تحلیلگران JPMorgan با شایعات قبلی درباره آیفون‌های ۲۰۲۰ _که گفته میشد شاهد سه آیفون جدید با اندازه صفحه نمایش جدید خواهیم بود_، متناقض است. طبق همان شایعات همه‌ی آیفون‌های سال آتی از ۵G و سنسور سه بعدی جدید در پشت بهره می‌برند.

آن چیزی که از گفته تحلیلگران JPMorgan می‌توان برداشت کرد این است که اپل ۵ مدل آیفون در سال ۲۰۲۰ معرفی می‌کند؛ یک کمپانی که به خاطر خط تولید ساده خود شناخته شده است.

منبع AppleInsider
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.