چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3, watchOS 6.1.1 برای توسعه دهندگان

اپل چندی پیش iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3 را برای عموم عرضه کرد و در حال حاضر نسخه‌های آزمایشی نسخه بعدی را در اختیار توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی قرار می‌دهد. اپل به تازگی چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.3 و iPadOS 13.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. همانطور که انتظار می‌رود در نسخه‌های آزمایشی ویژگی‌های جدیدی اضافه شده‌ و همچنین باگ‌ها رفع می‌شوند.

توسعه دهندگان ثبت شده اپل  می‌توانند با دریافت پروفایل مربوطه این به روزرسانی را نصب نمایند. البته نصب نسخه‌های آزمایشی از هر طریقی به کاربران عادی پیشنهاد نمی‌شود، چون ممکن است در استفاده از دستگاه برای آن‌ها اختلال به وجود بیاورد.

تا کنون برای این نسخه آزمایشی تغییر قابل ذکری مشخص نشده است، در صورت پیدا شدن ویژگی مهمی قطعا اطلاع رسانی خواهد شد. در نسخه‌های قبلی ویژگی جدیدی در قسمت اسکرین تایم برای محدود کردن ارتباطات اضافه شده بود. همچنین آیکون جدید برای اپل واچ و گزینه غیر فعال کردن مموجی‌ها در کیبورد دیده شد.

اپل چهارمین نسخه آزمایشی tvOS 13.3 را هم برای توسعه دهندگان عرضه کرده است.

اپل چهارمین نسخه آزمایشی watchOS 6.1.1 را نیز منتشر کرده است که برای نصب آن با داشتن پروفایل، باید اپل واچ دارای ۵۰ درصد شارژ  و همچنین به شارژر متصل باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.