اپل با یک آپدیت نرم افزاری مشکل پرش صدای مک بوک پرو ۱۶ اینچی را رفع می‌کند

اپل در یادداشتی که با سرویس دهندگان خود به اشتراک گذاشته، مشکل صدای مک بوک پرو ۱۶ اینچی را تایید کرده است. این کمپانی قصد دارد که مشکل را از طریق یک آپدیت نرم افزاری رفع کند.

اپل در یادداشت اذعان کرده که مک بوک پرو ۱۶ اینچی در هنگام استفاده از برنامه‌هایی همانند Final Cut Pro X, Logic Pro X, Music, Movies و … پرش صدا دارد و صدایی همانند کلیک را تولید می‌کند که در دست بررسی است و رفع خواهد شد. این مشکل از طریق آپدیت نرم افزاری رفع می‌گردد و به سرویس دهندگان مجاز خود تاکید کرده که این مشکل سخت افزاری نیست و نیازی به تعویض مک و یا تعمیر نیست.

طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده برخی از دارندگان مک بوک پرو ۱۶ اینچی از پرش صدا و شنیده شدن صدای کلیک از بلندگوهای دستگاه شکایت دارند.

این مشکل حتی در مک بوک پروهایی که در اپل استورها برای نمایش گذاشته شده‌اند، دیده شده و این یعنی مشکل نرم افزاری است وگرنه با تعمیر برطرفشان می‌کردند، چیزی که خود اپل هم آن را تایید کرده است. البته ما مشکل مشابهی را در مک بوک پروهای قدیمی‌تر هم داشته‌ایم.

بنابراین اگر یک مک بوک پرو ۱۶ اینچی دارید و این مشکل را تجربه کرده‌اید، منتظر عرضه آپدیت نرم افزاری از سوی اپل باشید و جای نگرانی درباره مشکل صدای مک بوک پرو ۱۶ اینچی وجود ندارد.

همچنین بخوانید: تیم iFixit نتایج و تصاویر کالبد شکافی مک بوک پرو ۱۶ اینچی را منتشر کرد

منبع MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.