اپل iOS 12.3.2 را برای رفع مشکل حالت پرتره آیفون ۸ پلاس عرضه کرد

اپل اوایل خرداد ماه iOS 12.3.1 را برای عموم عرضه کرد که در آن برخی از باگ‌های سیستم عامل رفع شدند. کوپرتیونیی‌ها به تازگی iOS 12.3.2 را منتشر کردند که فقط برای کاربران آیفون ۸ پلاس در دسترس است و این آپدیت یک مشکل مربوط به حالت پرتره را رفع می‌کند.

کاربران شکایت کرده بودند که برنامه دوربین در آیفون ۸ پلاس تصاویر پرتره را بدون افکت عمق ثبت می‌کند. iOS 12.3.2 یک به روزرسانی کوچک است اما مشکل دوربین را در کنار باگ‌های دیگر رفع می‌نماید.

برای آپدیت به این نسخه کافی است به مسیر مقابل بروید؛ Settings –> General –> Software Update. اگر گزینه Automatic Updates فعال باشد دستگاه فایل را به صورت خودکار دانلود می‌کند و زمانی که شما آن را به شارژ بزنید، به روزرسانی انجام می‌شود. همچنین فایل فریمور آن از لینک‌های زیر قابل دریافت است.

اپل ماه گذشته iOS 12.3 را منتشر کرد. در آن آپدیت وعده داده شد که دستگاه‌های قدیمی کندتر نشوند و در واقع باعث بهبود عملکرد در اکثر آیفون‌های قدیمی شد. اپل بعد از آن iOS 12.3.1 را عرضه کرد که در آن مشکلات مربوط به VoLTE و iMessage رفع گردید.

اپل همچنین گفته که روی iOS 12.3.4 کار می‌کند و به زودی شاهد عرضه آن خواهیم بود. این کمپانی همچنین در حال بررسی نسخه‌ی آزمایشی iOS 13 است که در شهریور ماه سال جاری نسخه نهایی آن در کنار iPadOS 13, macOS Catalina, watchOS 6 و tvOS 13 عرضه می‌شود. شما می‎توانید با مراجعه به این لینک تمامی ویژگی‌های iOS 13 را مطالعه کنید.

دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.