اپل iOS 12.3.1 را با رفع مشکلات iMessage و VoLTE منتشر کرد [دانلود]

اپل به تازگی یک به روزرسانی را برای iOS منتشر کرده که چندین مشکلی که در نسخه قبلی وجود داشت در آن رفع گردیده است. iOS 12.3.1 به روز رسانی گفته شده است که بدون عرضه نسخه آزمایشی منتشر شد.

حدود دو هفته پیش iOS 12.3 منتشر شد و پس از آن نسخه‌های آزمایشی iOS 12.4 در دسترس کاربران قرار گرفت. در iOS 12.3.1 مشکلی که باعث جلوگیری از دریافت و یا برقراری تماس VoLTE میشد، برطرف شده است.

همچنین در این نسخه مشکلات بسیاری از برنامه مسیج رفع شده است، از جمله مشکلی که باعث نمایش پیام افراد ناشناس در لیست میشد در صورتی که فیلتر ارسال کنندگان ناشناس فعال بود.

یک باگ دیگر برنامه مسیج در این نسخه رفع شده است. مشکلی که باعث جلوگیری از ریپورت مسیج‌های اسپم از ارسال کننده‌های ناشناس رخ می‌داد در iOS 12.3.1 برطرف شده است.

برای آپدیت به این نسخه کافی است به مسیر مقابل بروید؛ Settings –> General –> Software Update. اگر گزینه Automatic Updates فعال باشد دستگاه فایل را به صورت خودکار دانلود می‌کند و زمانی که شما ان را به شارژ بزنید، به روزرسانی انجام می‌شود. همچنین فایل فریمور آن از لینک‌های زیر قابل دریافت است.

این یک به روزرسانی جزئی است، تمرکز اصلی اپل بر روی iOS 13 است که در کنفرانس پیش رو معرفی می‌گردد و شما می‌توانید شایعات مطرح شده درباره آن را از پایین مطالعه نمایید.

دانلود iOS 12.3.1 برای آیفون

دانلود iOS 12.3.1 برای آیپد

دانلود iOS 12.3.1 برای آیپاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.