کاهش قیمت آیفون XR و آیفون ۸؛ پایان سری آیفون XS و آیفون ۷

سر انجام آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس رونمایی شدند و توجه‌ها را به خود جلب کردند. اپل با معرفی این دستگاه‌ها تصمیمات مهمی را برای سایر آیفون‌ها نیز گرفته است.

نزدیک به ۱۲ ماه است که آیفون XS و آیفون XS مکس رونمایی شده‌اند اما اپل تصمیم گرفته عمر آن‌ها همانند آیفون X کوتاه باشد. این شرکت با معرفی آیفون‌های جدید، فروش آیفون XS و آیفون XS مکس را متوقف کرده است. البته اپل تا مدتی پس از توقف فروش از سمت خودش، محصولات را به دست خرده فروشان شخص ثالث با قیمت پایین‌تر می‌رساند و آن‌ها اقدام به فروش می‌کنند اما دیگر در اپل استورهای رسمی و فروشگاه آنلاین اپل خبری از سری آیفون XS نخواهد بود.

آیفون ۱۱ با قیمت گذاری عجیب ۶۹۹ دلار جانشین آیفون XR با قیمت ۷۴۹ دلار شده است. این اتفاق خوبیست چون قیمت گذاری آیفون ۱۱ باعث کاهش قیمت آیفون XR  به طور قابل توجهی شده است و با ۵۹۹ دلار می‎توانید این دستگاه را تهیه کنید.

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در رده‌های بعدی قیمت گذاری هستند و به ترتیب با ۴۴۹ دلار و ۵۴۹ دلار در خرده فروشی‌ها به فروش می‌رسند. آیفون ۸ مدل پایه اپل محسوب می‌شود چون این کمپانی دیگر آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را از طریق سایت خود به فروش نمی‌رساند.

آیفون‌های رده بالا اپل نیز خوشبختانه قیمت نسل قبلی خود را حفظ کرده‌اند و شما می‌توانید مدل پایه آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را به ترتیب با قیمت ۹۹۹ و ۱۰۹۹ دلار خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.