آپدیت‌های ۳.۶.۰ تا ۳.۶.۳ ابزار جیلبریک unc0ver

توسعه دهنده اصلی ابزار جیلبریک unc0ver به شدت روی برنامه خود کار می‌کند و در ۲۴ ساعت سه آپدیت را برای آن منتشر کرده است. اولین نسخه ۳.۶.۰ است که به گفته خود توسعه دهنده، بزرگترین آپدیت برای پایداری و ثبات این ابزار می‌باشد.

همراه با این آپدیت Pwn20wnd، توسعه دهنده جیلبریک، از وب سایت unc0ver.dev نیز رونمایی کرد که همیشه آخرین نسخه ابزار unc0ver از آن قابل دریافت است.

برخی از تغییرات نسخه ۳.۶.۰ جیلبریک unc0ver:

  • افزایش سرعت و شانس موفقیت جیلبریک
  • اضافه شدن اکسپلویت Sock Port 3.0 برای افزایش شانس موفقیت در iOS 12.4 و دستگاه‌های دارای رم پایین‌تر
  • رفع مشکلی که گاها باعث گیر کردن پروسه نصب سیدیا میشد
  • افزایش سرعت نصب سیدیا
  • بازنویسی و بازطراحی تمامی پچ‌های جیلبریک

پس از گذشت کمتر از ۲۴ ساعت، Pwn20wnd دو آپدیت دیگر را برای ابزار خود منتشر کرد که نشان دهد همچنان به طور مداوم روی ابزار خود کار می‌کند.

در نسخه ۳.۶.۲ جیلبریک unc0ver، باگی که در پروسه جیلبریک برای دستگاه‌های A7-A8 اختلال ایجاد می‌کرد رفع گردید. در ۳.۶.۳ نیز باگی که از یافتن آفست کرنل در دستگاه‌های A8 جلوگیری می‌کرد رفع شده است.

پیشنهاد می‌شود که از آخرین نسخه unc0ver استفاده نمایید. شما می‌توانید همیشه با مراجعه به وب سایت unc0ver.dev یا صفحه GitHub مربوطه آخرین نسخه unc0ver را دریافت نمایید.

اگر تا کنون دستگاه خود را جیلبریک نکرده‌اید می‌توانید از آموزش‌های گام به گام ما برای این کار استفاده نمایید و در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل آن را در نظرات با ما در میان بگذارید.

آموزش جیلبریک iOS 11.0-12.2 و iOS 12.4 با Unc0ver [مک]

آموزش جیلبریک iOS 11.0-12.2 و iOS 12.4 با Unc0ver [ویندوز]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.